Грунтовка стін, стелі (1 шар) ціни у м. Київ

×
Київ
Розраховано на 12.08.2022
Мінімальна ціна
10 грн / м²
Середньоринкова ціна
18 грн / м²
Максимальна ціна
30 грн / м²
Компанія ТОВ Будкрафт Констракшн PRO
15
грн / м²
Вказано на
12.08.2022
Майстер Александр Шарамет PRO
20
грн / м²
Вказано на
15.09.2021
Бригада Малярі та гіпсокартонщики PRO
15
грн / м²
Вказано на
27.06.2022
Майстер Олександр Варченко PRO
10
грн / м²
Вказано на
18.11.2021
Майстер Александр Шарамет PRO
20
грн / м²
Вказано на
15.09.2021
Майстер Вова Волоско PRO
15
грн / м²
Вказано на
16.06.2022
Компанія ТОВ Будкрафт Констракшн PRO
15
грн / м²
Вказано на
12.08.2022
Майстер Сергей Юрковець PRO
15
грн / м²
Вказано на
12.09.2021
Бригада Юра PRO
20
грн / м²
Вказано на
05.01.2022
Бригада Сергей Кузьмич PRO
20
грн / м²
Вказано на
17.05.2022
Компанія LIGIONFORT PRO
20
грн / м²
Вказано на
25.05.2022
Майстер Астоляр Андрій PRO
16
грн / м²
Вказано на
06.08.2022
Бригада Пан-Буд PRO
20
грн / м²
Вказано на
05.08.2022
Майстер Александр Романюк PRO
12
грн / м²
Вказано на
23.11.2021
Бригада Максим Павлюков PRO
16
грн / м²
Вказано на
22.07.2022

Рекомендації, поради та нюанси

0

Грунтовка поверхні забезпечить додаткову адгезію з наступним шаром. Не можна грунти наносити в розведеному вигляді або апаратом для картоплі. Найкраще наносити їх під тиском (фарбувальними станціями); якщо немає такої - то самим волохатим валиком).

На жаль, не давайте себе обманювати і не слухайте різну маячню. Перевірити вивантажені поверхні просто: потрібно валик або кисть мокнути в грунт, і пофарбувати стіну. Якщо майстер робив все правильно, то Цівка грунту буде текти вниз)

0

Грунтування плутають з видаленням пилу, ніби воно видаляє пил.Грунтуванням ми зменшуємо поглинання поверхні для кращої адгезії матеріалів з нею, а пил обов'язково змітати перед нанесенням грунтовки.Після потрапляння пилу на грунтовану поверхню її повторно грунтувати не треба, достачно змести пил з неї.

0

Грунтувальні склади це (дійсно) ціла окрема тема в обробці, правильно погрунтована поверхня це дуже важливий процес під наноситься на неї шар, особливу увагу ( ультра важливе) досвідчені майстри приділяють цьому процесу перед фінішним фарбуванням. З нюансів як напитана поверхню, чи є патьоки, блищить або не блищить.

Схожі ціни
Інші міста

Грунтування-обов'язковий етап будівельно-ремонтних робіт. Інформація актуальна на 2022 г. Стеля і стіни гарантують і до, і після чорнових оздоблювальних робіт.

ДОВІДКА: грунтовка-це рідка будівельна суміш, яка призначена для обробки поверхонь. Її основні завдання: скріплення підстави, гідроізоляція, антикорозійний і антисептичний захист.

Грунтування стель і стін

За допомогою грунтовки можна домогтися ряду переваг:

За своїм хімічним складом грунтувальні суміші діляться кілька видів. Акрилові суміші підходять для бетонних, дерев'яних, гіпсокартонних поверхонь, не наносяться на метал. Глибоко просочують основу. Алкідні не рекомендується наносити на штукатурку або гіпс. Мінеральні призначені для бетону. Шелакові і алюмінієві добре підійдуть для дерева. По впливу грунтовки ділять на типи:

УВАГА: вибираючи ґрунтовку, враховуйте такі фактори: на який матеріал вона буде наноситися, яким буде фінішне покриття, який температурний режим в будинку.

Якщо потрібно погрунтувати і стіни, і стелю, то роботи починають саме зі стелі. Необхідний набір інструментів-це валик або» пістолет", кисть і лоток для суміші. Оскільки грунтовка рідка, на поверхні можуть утворитися краплі. Щоб позбутися від них, після закінчення грунтування потрібно пройтися по стелі валиком ще раз, без змочування ґрунтовкою. Потім переходимо до грунтовки стін. Процес такий же. Основну частину поверхні обробляємо валиком, в кутах проходимся пензлем.

Процес грунтування не складний, але витратний за часом і нудний. Від того, як виконано грунтування, залежить якість всього подальшого ремонту. Наприклад, якщо поверхня прогрунтована погано, в подальшому вона може нерівномірно зафарбується. Щоб уникнути таких казусів, краще звернеться до фахівців.

На "всіх працівниках" не складно підібрати майстра під свої вимоги. У профілях фахівців можна прочитати їх резюме та відгуки клієнтів, подивитися портфоліо і докладні прайси на послуги.

Розцінки на грунтування стін і стель

Ця сторінка допоможе зорієнтуватися в середньоринкових цінах, і прикинути, у скільки обійдеться процес грунтування. На сторінці вказана вартість робіт від кожного майстра на ґрунтовку стін і стель за м2. Підсумковий Кошторис допоможе скласти майстер, вона буде залежати від ряду факторів:

Остаточна вартість робіт на ґрунтовку стін і стель залежить і від того, які додаткові послуги знадобляться. При бажанні клієнта майстер може проконсультувати, які матеріали краще підібрати, провести їх закупівлю.

Звернення до професіонала гарантує якісний результат процесу грунтування, заощадить Ваш час.

Грунтовка стін, стелі (1 шар) - Часті питання

→ Яка середня ціна на послугу Грунтовка стін, стелі (1 шар) у м. Київ?

Середня ціна 18 грн/м² на основі прайс-листів від 544 майстрів.

Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.

Діапазон цін на цю послугу:

  • Мінімальна ціна 10 грн/м²
  • Максимальна ціна 30 грн/м²
→ Де знайти майстра на послугу Грунтовка стін, стелі (1 шар) у м. Київ?
Ви можете створити тендер на цьому сайті з тематики Грунтовка стін, стелі (1 шар) у м. Київ і майстри надішлють Вам свої пропозиції.
→ Скільки майстрів пропонують Грунтовка стін, стелі (1 шар) у м. Київ?
Даний вид послуги пропонують 544 майстрів. Всі пропозиції зручно показані на 55 сторінках.
→ Актуальна ціна в 2022 г. на "Грунтовка стін, стелі (1 шар) у м. Київ"?
Перерахунок цін відбувається кожен день. Остання ціна в розділі Грунтовка стін, стелі (1 шар) у м. Київ від 12.08.2022 р
Служба підтримки