Підготовка стелі з гіпсокартону під фарбування, поклейку шпалер у м. Київ

×
Київ
Розраховано на 12.08.2022
Мінімальна ціна
130 грн / м²
Середньоринкова ціна
186 грн / м²
Максимальна ціна
300 грн / м²
Компанія ТОВ Будкрафт Констракшн PRO
198
грн / м²
Вказано на
12.08.2022
Майстер Александр Шарамет PRO
180
грн / м²
Вказано на
15.09.2021
Бригада Малярі та гіпсокартонщики PRO
160
грн / м²
Вказано на
27.06.2022
Майстер Олександр Варченко PRO
140
грн / м²
Вказано на
18.02.2022
Майстер Александр Шарамет PRO
180
грн / м²
Вказано на
15.09.2021
Майстер Вова Волоско PRO
200
грн / м²
Вказано на
16.06.2022
Компанія ТОВ Будкрафт Констракшн PRO
198
грн / м²
Вказано на
12.08.2022
Майстер Сергей Юрковець PRO
155
грн / м²
Вказано на
12.09.2021
Бригада Юра PRO
220
грн / м²
Вказано на
05.01.2022
Бригада Сергей Кузьмич PRO
240
грн / м²
Вказано на
17.05.2022
Компанія LIGIONFORT PRO
90
грн / м²
Вказано на
25.05.2022
Майстер Астоляр Андрій PRO
175
грн / м²
Вказано на
06.08.2022
Бригада Олег Маслов PRO
180
грн / м²
Вказано на
28.07.2022
Бригада Пан-Буд PRO
160
грн / м²
Вказано на
05.08.2022
Майстер Александр Романюк PRO
200
грн / м²
Вказано на
23.11.2021

Рекомендації, поради та нюанси

1

Поширеною помилкою в цьому є неправильне технологічно закладення стиків гіпсокартону, використання по-перше не виправдала себе стекловокнистой сітки і не правильне заповнення швів армуючим розчином . Стрічка на шви повинна використовуватися або з скловолокна або паперова КURT або ТUF, стрічка повинна вклеіватся в шар армуючої спеціальної шпаклівки і її ж накриватся відразу для створення монолітності.

0

Гіпсокартонні стелі при кінцевій якісній обробці вимагають до себе особливої уваги, звичайно ми бачимо кінцевий результат, природно це наскільки гладка площина, і як якісно вона пофарбована. Але тут без правильного пирога просто не обійтися, в який необхідно включити стеклохолст або ж флезелін. Мова не йде про підготовку під шпалери.

Схожі ціни
Інші міста

Після монтажу гіпсокартонної стелі залишається невелика частина роботи-обробка. Інформація актуальна на 2022 г. Тут є два варіанти: фарбування і обклеювання шпалерами. Але перед цим є ще один важливий крок — підготовка стелі з гіпсокартону. Ця процедура здійснюється практично однаково як для шпалер, так і під фарбування. Шпаклівка стелі з гіпсокартону під фарбування - це складна процедура, оскільки не дуже легко ідеально вирівняти велику площу. Саме тому рекомендується викликати кваліфікованого майстра або бригаду, яких можна знайти на нашому сайті. Професіонал в цій справі легко виконає подібну роботу в кілька етапів. Для цього потрібно не багато інструменту і матеріалів:

Підготовка стелі з гіпсокартону під фарбування

Найчастіше забарвлення стелі виконується акриловою фарбою. Насамперед необхідно наклеїти армуючу стрічку на стики гіпсокартонних плит, попередньо заповнивши їх штукатуркою.

Важливо! Необхідно дотримуватися ідеальну чистоту шпателів та інших інструментів, щоб не зіпсувати розчин. Адже від цього залежить не тільки термін служби стелі, але і його стійкість в перші дні експлуатації.

Коли штукатурна суміш затверділа, можна приступати до другого етапу.

Шпаклівка стелі з гіпсокартону під фарбування здійснюється один або кілька разів. Все залежить від складності робіт і можливих нерівностей. Після висихання майстри акуратно виконають шліфування, використовуючи виключно дрібне абразивне полотно.

Останній крок — грунтовка стелі з гіпсокартону під фарбування. Виконується як зазвичай валиком і пензлем. Краще використовувати розбавлену водою ґрунтовку або готову суміш, яку можна купити в будь-якому будівельному магазині. Увага! Дуже важливо, щоб грунтовка вбралася гіпсокартоном рівномірно. Саме тому не рекомендується купувати поролонові валики.

Підготовка стелі з гіпсокартону до поклейки шпалер

Якщо ви плануєте клеїти шпалери на гіпсокартон, то процес підготовки практично ідентичний попередньому. Необхідно також домогтися рівної поверхні, і якщо щось йде не за планом, краще нанести два шари шпаклівки: стартовий і фінішний. Так ви убезпечите себе від неприємностей під час поклейки шпалер і експлуатації. Є також протигрибкова грунтовка, обробивши гіпсокартон якої Ви можете бути спокійні, адже захист від шкідливих мікроорганізмів діє дуже довгий час.

На нашому сайті є можливість вибрати майстра або будівельну бригаду в своєму місті для будь-якого виду оздоблювальних робіт, в тому числі по обробці гіпсокартону. Фахівці запропонують вигідну ціну і відмінну якість. Вартість вказана поруч з ім'ям майстра, а також в офіційному прайс листі. Після виконання всіх підготовчих робіт Ви можете сміливо починати фарбування або поклейку шпалер.

Підготовка г. к. стелі під фарбування або поклейку шпалер - Часті питання

→ Яка середня ціна на послугу Підготовка г. к. стелі під фарбування або поклейку шпалер у м. Київ?

Середня ціна 186 грн/м² на основі прайс-листів від 686 майстрів.

Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.

Діапазон цін на цю послугу:

  • Мінімальна ціна 130 грн/м²
  • Максимальна ціна 300 грн/м²
→ Де знайти майстра на послугу Підготовка г. к. стелі під фарбування або поклейку шпалер у м. Київ?
Ви можете створити тендер на цьому сайті з тематики Підготовка г. к. стелі під фарбування або поклейку шпалер у м. Київ і майстри надішлють Вам свої пропозиції.
→ Скільки майстрів пропонують Підготовка г. к. стелі під фарбування або поклейку шпалер у м. Київ?
Даний вид послуги пропонують 686 майстрів. Всі пропозиції зручно показані на 69 сторінках.
→ Актуальна ціна в 2022 г. на "Підготовка г. к. стелі під фарбування або поклейку шпалер у м. Київ"?
Перерахунок цін відбувається кожен день. Остання ціна в розділі Підготовка г. к. стелі під фарбування або поклейку шпалер у м. Київ від 12.08.2022 р
Служба підтримки