Все частіше багато людей відмовляються від поклейки на стіну шпалер, а вдаються до їх фарбування. Інформація актуальна на 2024 г. Використовують найчастіше для фарбування стін і стелі водоемульсійну фарбу, яка дешева по ціна, так як складається з суміші води, мінералів і полімерів.
Є кілька її видів:
1. Силікатна-стійка до перепадів температур, водонепроникна. Основний зв'язуючий матеріал-рідке скло. Служить більше 10 років.
2. Акрилова-рівномірно наноситься на поверхню, що фарбується. Є здатність заповнювати невеликі тріщини. Основний складовий-латекс, який робить її водовідштовхувальним. Добре підходить для кухні та ванної кімнати.
3. Мінеральна-стійка до механічних пошкоджень, прямих сонячних променів. Добре лягати на поверхню. Основний матеріал, який використовувався при її виготовленні – вапно і цемент.
4. Силіконова-здатна закладати дрібні тріщини, створювати захисну плівку, яка пропускає повітря. Має підвищену стійкість до вологи і пару. Підходить для фарбування будь-яких матеріалів.
5. Полівінілацетатна-утворює після висихання плівку, яка не пропускає рідину і масла. Найчастіше використовують у виробничих будівлях.
Перед початком фарбування водоемульсійною фарбою стіни необхідно підготувати. Для цього очищаємо поверхню від пилу і бруду, добре промиваємо. Після висихання покриваємо шаром грунтовки і даємо просохнути. Якщо поверхня нерівна, то перед нанесенням грунтовки, її потрібно ще й прошпаклевать. Після чого додаємо в ємність з використовуваним речовиною колор потрібного кольору і приступаємо безпосередньо до процесу фарбування приміщення.
Увага! При приготуванні кольорової фарби необхідно розраховувати її кількість на всю фарбується площа, так як повторно, вгадати з відтінком, навряд чи вийти.
На сьогоднішній день фахівці пропонують кілька способів по фарбування стін водоемульсійною фарбою, які впливають на ціна роботи за м2. Це фарбування:
- пензлем-фарбуємо пензлем шириною не менше 10 см, починаючи зверху, намагаємося не змінювати напрямки;
- валиком-по черзі наносимо шару по горизонталі і вертикалі поверхні, а в недоступних місцях дофарбовуємо пензликом;
- фарбопультом-розпилюють рідину на поверхню на відстані 30-50 см, тим самим фарбуючи її.
Розцінки на роботи по фарбування стін водоемульсійною фарбою впливає так само тип поверхні, на яку її наносять. Проблематичними можна назвати - шпалери, гіпсокартон, побілку і масляну оліфу. Майстру доведеться виконати ряд додаткових робіт, перед тим як почати безпосередньо фарбування. Обсяг робіт теж впливає на розцінки: чим він більший, тим ціна менша.
На нашому сайті ви знайдете пропозиції від професіоналів по фарбування стін водоемульсійною фарбою за найлояльнішими ціна. Крім того, вони пропонують додаткову послугу – декоративне фарбування, яка пожвавить і урізноманітнює ваш інтер'єр. Для цього фахівці використовують спеціальні трафарети і фігурні валики, малярський скотч. Вони допоможуть з підбором відтінку і його колеровкой.
Середня ціна 103 грн/м² на основі прайс-листів від 123 майстрів.
Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.
Діапазон цін на цю послугу: