Рада по фарбуванню стін:
Для того щоб пофарбувати стіни водоемульсійною фарбою, треба дізнатися, що собою являє цей оздоблювальний матеріал. Інформація актуальна на 2025 г. Така інформація дасть більш повне уявлення про те, які є різновиди і де використовуються ці фарби.
Водоемульсійні фарби складаються з емульсії, що складається з води і найдрібніших частинок різних полімерів. Поділяються на такі різновиди:
Полівінілацетатні. Використовуються для внутрішніх робіт
Акрилові. Застосовуються для фарбування всередині і зовні будівель.
Латексний. Ними фарбуються стіни і стелі приміщень з високою вологістю.
Силікатний. Використовуються для фарбування фасадів і зовнішніх конструкцій.
Якісне фарбування стін водоемульсійною фарбою можлива на підготовленій поверхні. Вона повинна бути сухою, рівною, твердою, чистою. Перш за все, видаляються залишки алкидной фарби, лаку. Потім перевіряється наявність перепадів за допомогою довгого правила. Якщо вони незначні, то поверхню можна вирівняти шпаклівкою. Сильно нерівні стіни необхідно обштукатурити.
Підготовлені стіни перед фарбуванням покриваються ґрунтовкою, рекомендованої виробником. В її відсутність використовується розведена водою водоемульсійна фарба, яка буде використовуватися в якості основного оздоблювального матеріалу.
Великі площі стін і стель найкраще фарбувати валиком, що покриває поверхню рівним, тонким шаром. Бажано використовувати ємність з розкочуванням. Перед нанесенням фарби валик занурюється в емульсію і злегка розкочується, щоб прибрати надлишки. В цьому випадку виключається розбризкування, і виходять рівномірні шари.
Валик проводиться по поверхні в різні боки з рівномірним натисканням. Після покриття незабарвленої поверхні, необхідно повернутися до вологого шару і нанести фарбу ще раз. Фарбування найкраще починати від світлого ділянки до темного.
Перший шар повинен бути білим. Потім додаються пігменти або колір, що дозволяють створити різний колірний дизайн для кожної кімнати. Якщо використовувати фактурний валик, то вийде оригінальна текстура, що прикрашає інтер'єр.
Середня ціна 116 грн/м² на основі прайс-листів від 343 майстрів.
Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.
Діапазон цін на цю послугу: