Часто при проведенні ремонту виникає проблема з вирівнюванням поверхонь. Інформація актуальна на 2025 г. Спроба домогтися ідеально рівній поверхні-один з найбільш основних і трудомістких процесів. Зробити це швидше і з меншими витратами, допоможе Ручна Маякова штукатурка. Можна спробувати зробити її самим, але краще, все ж, довірити фахівцям.
Важливо при проведенні таких робіт правильно підібрати матеріал. Це може бути суміш:
1) гіпсова-дуже пластична і швидко сохне, але не підходить для приміщень з підвищеною вологістю;
2) піщано-цементна – відмінно протистоїть волозі і може застосовуватися навіть у ванній і кухні.
Перед початком штукатурення необхідно підготувати поверхню-видалити пил і забруднення, покрити ґрунтовкою, щоб уникнути утворення цвілі і грибків. У деяких випадках потрібно покласти армовану сітку. Тільки після цього приступаємо до основних робіт. Процес ручної штукатурки стін буде набагато швидше, якщо її проводити в висунений маяк.
Увага, при установці маяків потрібно слідувати таким правилам:
- використання маячкових профілів;
- установку починаємо від кута;
- профілю закріплюються саморізами;
- кут кріплення 90 градусів;
- відстань між профілями на 10 см менше, ніж правило;
- роботи проводити тільки з використанням рівня.
Якщо перепад висоти на поверхні перевищує 15 мм, то попередньо наносимо перший шар штукатурки і даємо їй висохнути. Після цього наносимо основний шар. Рухи проробляємо знизу вгору, щоб поверхня була ідеальною.
На сьогоднішній день фахівці Одеса можуть запропонувати виконати маякову штукатурку стін і стель за найдоступнішими ціна. Прийнято ціну виставляти за м2. Це сумарна вартість декількох процесів:
- підготовка поверхонь;
- видалення бруду і пилу;
- замішування розчину;
- нанесення суміші.
Потрібно врахувати, що це стандартні розцінки. При виїзді майстра додому, огляді ним поверхні перед початком робіт по штукатурка стен по маяках, ціна за м2 може змінитися. На це впливають:
1. Матеріал з якого зроблені несучі стіни. Найдешевше обійдуться з цегли і бетону, трохи дорожче – з шлакоблоку і бетону. Найдорожче оштукатурювання дерев'яних.
2. Стан поверхні. Чим більше дефектів-нерівностей, тріщин, поглиблень, тим вище буде ціна за м2.
3. Товщина шару. Чим більше шарів штукатурки потрібно нанести, тим дорожче буде коштувати.
4. Обсяг робіт. Чим більше площа, тим дешевше.
Якщо матеріали купує Виконавець, то в ціну додатково лягає і їх вартість. А так як видів сумішей багато, то і ціна змінюється.
На нашому сайті ви можете знайти величезну кількість пропозицій від професіоналів своєї справи по штукатурці різноманітних поверхонь. Вони запропонують технологію з використанням маяків-профілів, підкажуть який тип суміші краще придбати для кожної кімнати, чи потрібна додатково сітка. Так само дадуть поради щодо подальшої обробки стін. При великих обсягах замовлення надають знижки.
Середня ціна 266 грн/м² на основі прайс-листів від 89 майстрів.
Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.
Діапазон цін на цю послугу: