Укладання паркетної дошки на підлогу (клей) у м. Львів

×
Львів
Розраховано на 22.09.2023
Мінімальна ціна
160 грн / м²
Середньоринкова ціна
224 грн / м²
Максимальна ціна
300 грн / м²
Бригада УРОВЕНЬ
270
грн / м²
Вказано на
03.04.2023
Бригада Easybuild.lviv
200
грн / м²
Вказано на
27.03.2023
Майстер Андрій Діжак
75
грн / м²
Вказано на
18.03.2016
Майстер Андрій Бондарець
180
грн / м²
Вказано на
30.07.2023
Бригада Ремонт приміщень
160
грн / м²
Вказано на
14.09.2023
Бригада Оселя Мрії
180
грн / м²
Вказано на
02.04.2023
Майстер Іван Боберський
220
грн / м²
Вказано на
03.12.2022
Компанія House-bud
280
грн / м²
Вказано на
20.08.2023
Майстер Николай Сабадаж
70
грн / м²
Вказано на
26.05.2016
Компанія Доброс - Будівельна компанія
130
грн / м²
Вказано на
03.01.2019

На вибір типу підлогового покриття часто впливає мода, або ж дизайн приміщення. Інформація актуальна на 2023 г. Але існує один варіант, який знаходиться поза модою і часом – це паркетна дошка. Її часто використання викликано популярністю на екологічність і натуральність. Вона відрізняється від ламінату і паркету безліччю позитивних характеристик, наприклад, вона естетично виглядає в будь-якому дизайні і за нею легко доглядати.

Головна проблема аматорів, які пробують здійснювати укладання паркетної дошки самостійно в тому, що вони плутають її з укладанням паркету або ламінату. Насправді, це окремий вид підлогового покриття, який має свої тонкощі і нюанси під час монтажу. Самостійно зробити укладання паркетної дошки вкрай складно, адже це трудомісткий і тривалий процес. Найкраще убезпечити себе і замовити укладання паркетної дошки у Львові у перевірених майстрів. У них ви можете дізнатися вартість укладання паркетної дошки.

Технологія укладання паркетної дошки на клей

Як правило, використовують три найпопулярніших методу монтажу. Не можна виділити кращий або гірший, оскільки кожен з них доречний в тій чи іншій ситуації.

Для кожного з цих методів вкрай важливий порядок монтажу паркетної дошки. Розглянемо найпопулярніший тип монтажу-клейовий.  На чорнову підлогу наноситься клей за допомогою гребінчастого шпателя, товщина клею повинна бути в рамках 2-3 мм.

Зверніть увагу! Прийнято вважати, що Клейові суміші на водній основі не можна використовуватися для укладання даного покриття, але це далеко не так.

Монтаж паркетної дошки проходить в шаховому порядку, як в діагональному, так і в поздовжньому напрямку. Це робиться для того, щоб збити поперечний стик з прямої лінії, і, тим самим, збільшити міцність покриття.

Під час монтажу паркетної дошки, температура в кімнаті повинна бути в межах 19-22 градусів, а вологість – 30-60%. Не можна здійснювати укладання набряклих від вологи або пересохлих панелей. Якщо немає можливості їх замінити, то краще залиште їх в приміщенні, де буде проходити монтаж для акліматизації.

Професійне укладання паркетної дошки: вартість робіт від перевірених майстрів Львова

Бажаєте замовити укладання паркетної дошки? Ціна буде залежати від таких факторів:

Якщо ви перебуваєте в пошуку майстрів для паркетних робіт у Львові, то сайт «працівники» - найкраще місце для цього. Тут ви зможете знайти самостійного фахівця, бригаду майстрів або ж замовити послуги будівельної компанії.

Сайт "працівники «-це, по-перше, захист від можливого шахрайства, по-друге, можливість в пару кліків знайти майстра для будь-якого типу ремонтно-будівельно-монтажних робіт, а по-третє, прямий зв'язок з майстром, без»третіх осіб".

Укладання паркетної дошки на підлогу (клей) - Часті питання

→ Яка середня ціна на послугу Укладання паркетної дошки на підлогу (клей) у м. Львів?

Середня ціна 224 грн/м² на основі прайс-листів від 76 майстрів.

Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.

Діапазон цін на цю послугу:

  • Мінімальна ціна 160 грн/м²
  • Максимальна ціна 300 грн/м²
→ Де знайти майстра на послугу Укладання паркетної дошки на підлогу (клей) у м. Львів?
Ви можете створити тендер на цьому сайті з тематики Укладання паркетної дошки на підлогу (клей) у м. Львів і майстри надішлють Вам свої пропозиції.
→ Скільки майстрів пропонують Укладання паркетної дошки на підлогу (клей) у м. Львів?
Даний вид послуги пропонують 76 майстрів. Всі пропозиції зручно показані на 8 сторінках.
→ Актуальна ціна в 2023 г. на "Укладання паркетної дошки на підлогу (клей) у м. Львів"?
Перерахунок цін відбувається кожен день. Остання ціна в розділі Укладання паркетної дошки на підлогу (клей) у м. Львів від 22.09.2023 р
Служба підтримки