Укладання паркетної дошки (клей)

Вибрати...
Розраховано на 27.03.2023
Мінімальна ціна
150 грн / м²
Середньоринкова ціна
235 грн / м²
Максимальна ціна
400 грн / м²
Майстер Валерий Кравчук PRO
300
грн / м²
Вказано на
09.11.2022
Бригада Сергей Кузьмич PRO
180
грн / м²
Вказано на
23.03.2023
Майстер Владислав Вовк PRO
99
грн / м²
Вказано на
26.03.2023
Компанія StroyKomplex.pro PRO
180
грн / м²
Вказано на
22.07.2022
Компанія Пан-Буд PRO
210
грн / м²
Вказано на
22.03.2023
Бригада СК АМИОН PRO
220
грн / м²
Вказано на
29.07.2022
Майстер Александр Романюк PRO
250
грн / м²
Вказано на
07.11.2022
Бригада ''Строим Штукатурим Ремонтируем'' PRO
220
грн / м²
Вказано на
02.03.2023
Бригада Майстри своєї справи PRO
160
грн / м²
Вказано на
17.10.2022
Компанія ТОВ Будкрафт Констракшн PRO
200
грн / м²
Вказано на
23.03.2023

Підлогова паркетна дошка


Традиційним і одночасно оригінальним варіантом поновлення підлогового покриття є укладання паркетної дошки на підлогу. Інформація актуальна на 2023 г. На сьогоднішній день цей різновид дерев'яного покриття, яке незмінно привертає до себе увагу, являє собою кілька (найчастіше три) щільно склеєних пластів і захисний шар лаку.

Найнижчий з них зазвичай складається з 2-міліметрової фанери хвойних дерев і розташовується перпендикулярно по відношенню до середнього шару. Товщина наступного пласта паркетної дошки становить приблизно 8-9 мм, і включає він в себе короткі і плоскі пластини, накладені один на одного, також виготовлені з деревини хвойних порід – сосен і ялин. Верхній або, як його ще називають, лицьовий шар, як правило, виробляють з деревини різних порід дерев, а товщина його - від 4 до 6 мм.

Термін експлуатації паркетної дошки безпосередньо залежить від того, чи була належним чином підготовлена основа, на яку укладалося підлогове покриття, а також від правильного здійснення монтажу. Основа повинна бути бездоганно гладким і рівним, без найменших горбків або, навпаки, западин. Крім цього, необхідно простежити, щоб на ньому не було проблемних ділянок з дефектами у вигляді бруду або відшарування, а також виконати ретельну пароізоляцію, щоб в майбутньому вологість не погубила паркетне покриття.

Варто відзначити, що фахівці рекомендують укладати паркетну дошку на бетонну підлогу, а для вірності ще й перевірити поверхню за допомогою будівельного рівня. Відхилення від горизонталі в 2 мм на 2 кв.метра означає, що підлога потребує додаткового вирівнюванні. Щоб переконатися в тому, що стяжка повністю висохла, можна постелити на підлогу поліетиленову плівку, зайнявши площу в кілька квадратних метрів, і залишити її на ніч. Вранці потрібно уважно оглянути плівку на предмет крапельок води, які можуть утворитися, якщо стяжка як і раніше сира,-це означає, що починати укладання паркетної дошки категорично не можна.

Паркетна дошка-задоволення не з дешевих, але і переваг у нього маса: це екологічність, висока міцність і довговічність, а також чудовий, неповторний дизайн, який прикрасить інтер'єр будь-якого будинку. Тому, якщо ви все-таки зважилися прикрасити своє житло цим сучасним покриттям підлоги, ми рекомендуємо вам звернутися за допомогою до сайту http://www.rabotniki.ua, де зібрані професіонали своєї справи. Досвідчені майстри знайомі з усіма тонкощами укладання паркетної дошки на підлогу, а значить, можуть гарантувати неперевершений кінцевий результат. 

Укладання паркетної дошки на підлогу (клей) - Часті питання

→ Яка середня ціна на послугу Укладання паркетної дошки на підлогу (клей)?

Середня ціна 235 грн/м² на основі прайс-листів від 833 майстрів.

Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.

Діапазон цін на цю послугу:

  • Мінімальна ціна 150 грн/м²
  • Максимальна ціна 400 грн/м²
→ Де знайти майстра на послугу Укладання паркетної дошки на підлогу (клей)?
Ви можете створити тендер на цьому сайті з тематики Укладання паркетної дошки на підлогу (клей) і майстри надішлють Вам свої пропозиції.
→ Скільки майстрів пропонують Укладання паркетної дошки на підлогу (клей)?
Даний вид послуги пропонують 833 майстрів. Всі пропозиції зручно показані на 84 сторінках.
→ Актуальна ціна в 2023 г. на "Укладання паркетної дошки на підлогу (клей)"?
Перерахунок цін відбувається кожен день. Остання ціна в розділі Укладання паркетної дошки на підлогу (клей) від 27.03.2023 р
Служба підтримки