Монтаж, установка пластикових плінтусів у м. Одеса

×
Одеса
Розраховано на 18.05.2022
Мінімальна ціна
45 грн / м.пог.
Середньоринкова ціна
63 грн / м.пог.
Максимальна ціна
75 грн / м.пог.
Майстер Валерий Кравчук PRO
75
грн / м.пог.
Вказано на
16.05.2022
Компанія Kim-stroy PRO
Компанія Рейтинг: 55 з 80
Одеса
60
грн / м.пог.
Вказано на
15.02.2022
Бригада MoziStroy
130
грн / м.пог.
Вказано на
30.08.2021
Майстер Сергей Шпора
30
грн / м.пог.
Вказано на
28.02.2021
Бригада Одесский Мастер
50
грн / м.пог.
Вказано на
03.02.2022
Майстер Константин Павлов
24
грн / м.пог.
Вказано на
04.07.2021
Бригада Андрей Дяченко
30
грн / м.пог.
Вказано на
01.06.2019
Бригада LuxBuilding
75
грн / м.пог.
Вказано на
07.01.2022
Компанія Строительная компания AGK
60
грн / м.пог.
Вказано на
25.02.2022
Бригада Reach Home
25
грн / м.пог.
Вказано на
21.05.2018

В інтер'єрі приміщення не буває маловажних деталей. Інформація актуальна на 2022 г. Коли кожна дрібниця добре продумана, декор буде виглядати гармонійно і цілісно. У той же час дрібна недоробка може зіпсувати вигляд кімнати в цілому. До таких "дрібниць" відноситься плінтус. Він виконує не тільки декоративну функцію, але і цілком практичну: красиво закриває стики і щілини, захищає від вологи при збиранні, ховає дроти.

Ціни в Одесі на установку пластикового плінтуса

На ринку доступні кілька видів виробів, з різних матеріалів. Пластикові набирають все більшої популярності останнім часом.

ДОВІДКА: Пластиковий плінтус робиться з ПВХ. Як правило, використовується в поєднанні з підлогами з ламінату, ковроліну або лінолеуму.

Популярність в першу чергу пов'язана з вартістю як самого виробу, як і його монтажу. Ціна за погонний метр при установці пластикового плінтуса значно дешевше дерев'яного аналога. Є й ряд інших переваг:

Якщо вам потрібно дізнатися, скільки коштує покласти метр плінтуса, на нашому сайті легко знайти таку інформацію. Середньоринкова ціна на установку в Одесі вказана відразу вгорі сторінки. Крім цього, середня вартість наведена поруч з ім'ям кожного нашого майстра / назвою бригади або компанії. При пошуку потрібних будівельників можна включити фільтр за ціною, і сфокусуватися на відповідному вам ціновому сегменті. У профілях фахівців ви знайдете Детальні прайси на послуги.

Ціни на установку поліуретанового плінтуса

Плінтуса з поліуретану бувають в двох варіантах-тверді або гнучкі. Гнучкий виручає тоді, коли застосування твердого утруднено, наприклад на кривуватих поверхнях. Також гнучкий поліуретановий плінтус зручно застосовувати при наявності виступів, Ніш, подіумів.

ВАЖЛИВО: Вироби з поліуретану екологічно безпечні, і, в порівнянні з іншими матеріалами, мають дуже мало недоліків. До таких можна віднести хіба що боязнь механічних пошкоджень.

Перевага:

Наші майстри виконають монтаж підлогового плінтуса з поліуретану за прийнятною ціною. Установка виглядає не дуже складним завданням, і багато економлять на фахівцях, виконуючи роботу самостійно. Але, по-перше, якість виконання від профі видно навіть неозброєним поглядом. По-друге, звернувшись до майстра, ви заощадите свій час. А ще можна домовиться про допомогу при підборі вироби, в покупці матеріалів, попросити провести точний розрахунок метражу, щоб не купувати зайве.

Плінтус в приміщенні покликаний підкреслити дизайн, приховати шорсткості і зафіксувати підлогове покриття. Зробивши замовлення кваліфікованим фахівцям на нашому сайті, Ви отримаєте швидко і якісно виконану послугу по його установці.

Установка пластикових плінтусів - Часті питання

→ Яка середня ціна на послугу Установка пластикових плінтусів у м. Одеса?

Середня ціна 63 грн/м.пог. на основі прайс-листів від 140 майстрів.

Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.

Діапазон цін на цю послугу:

  • Мінімальна ціна 45 грн/м.пог.
  • Максимальна ціна 75 грн/м.пог.
→ Де знайти майстра на послугу Установка пластикових плінтусів у м. Одеса?
Ви можете створити тендер на цьому сайті з тематики Установка пластикових плінтусів у м. Одеса і майстри надішлють Вам свої пропозиції.
→ Скільки майстрів пропонують Установка пластикових плінтусів у м. Одеса?
Даний вид послуги пропонують 140 майстрів. Всі пропозиції зручно показані на 14 сторінках.
→ Актуальна ціна в 2022 г. на "Установка пластикових плінтусів у м. Одеса"?
Перерахунок цін відбувається кожен день. Остання ціна в розділі Установка пластикових плінтусів у м. Одеса від 18.05.2022 р
Служба підтримки