Останнім часом, з подорожчанням газу та електроенергії, багато хто замислюється про збереження тепла. Інформація актуальна на 2025 г. Для цього господарі квартир і будинків все частіше їх утеплюють, тим самим захищають житло від проникнення холодного повітря через містки холоду. На ринку представлені різні види утеплювача, але найефективнішим і порівняно недорогим для утеплення стін і стелі зсередини можна назвати пінополіуретан.
Склад цього матеріалу досить простий і складається з двох речовин, при змішуванні яких відбувається хімічна реакція з утворенням піни. Цю піну, яка прилипає до будь-яких будматеріалів, і наносять на ізолюемую поверхню. Вона застигає протягом 40-50 секунд, при цьому створює рівну безшовну поверхню. Після її застигання можна відразу переходити до облицювання поверхні. Процес внутрішнього утеплення отакий піна набагато скоротить час і зусилля майстра.
Фахівці рекомендують пінополіуретан задля утеплення зсередини через його переваги перед іншими матеріалами:
- низький поріг теплопровідності;
- легкий - не ускладнює конструкцію;
- пожежобезпечний-матеріал не горить;
- не вимагає вітроізоляції, пароізоляції і гідроізоляції, так як сам виконує ці функції;
- відмінний звукоізолятор;
- довгий термін служби - від 30 до 50 років;
- не гниє, не допускає утворення грибка, не підходить гризунам;
- доступна ціна.
Запам'ятайте! Пінополіуретан не переносить попадання на його поверхню прямих сонячних променів, тому постарайтеся ізолювати його в таких місцях.
Завдяки властивостям пінополіуретану, його все частіше стали використовувати для утеплення дахів зсередини, як найдоступніший по ціна і швидкості монтажу матеріал. Фахівці за кілька годин запінити всі отвори в покрівлі. При цьому немає необхідності ставити додаткову обрешітку і захисні шари від вологи, як у випадку з мінватою. Нанесення можливо як на похилих, так і плоских дахах.
Утеплення стін і стелі зсередини пінополіуретаном - процес дуже простий. Для цього необхідно просто очистити їх від шпалер, фарби, відвалюється штукатурки і помити. Після висихання, можна наносити піну. Для цього фахівці використовують спеціальні апарати, які нагрівають суміш до 25 градусів. Наносять піну декількома шарами, кожен по 20 мм.їх кількість залежить від необхідної товщини. Піна заповнює всі нерівності і зробить поверхню гладкою. Через 10 хвилин після нанесення речовини, можна приступати до кріплення гіпсокартону або штукатурення.
Дуже важливо, що матеріал хоч і виробляється з пластмас, але абсолютно нешкідливий для оточуючих.
Розцінки на монтажні роботи по утеплення пінополіуританом стін, стеля і дах включають в себе вартість роботи і самого матеріалу. При цьому враховується температурний режим повітря в межах 15-25 градусів. При його не відповідності, ціна стане більше-збільшитися витрата піни на м3. На ціну також вплинуть:
- структура поверхні, на яку наноситися суміш;
- товщина ізоляційного шару;
- обсяг робіт.
На сайті виставленні пропозиції від фахівців, які дають гарантію на якість своєї роботи. Вони в найкоротші терміни виконають замовлення і запропонують доступну ціну за свою роботу.
Середня ціна 7641 грн/м.куб. на основі прайс-листів від 10 майстрів.
Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.
Діапазон цін на цю послугу: