Затирка швів плитки у м. Львів

×
Львів
Розраховано на 13.08.2022
Мінімальна ціна
50 грн / м²
Середньоринкова ціна
55 грн / м²
Максимальна ціна
60 грн / м²
Компанія "GR" PRO
Компанія Рейтинг: 45 з 80
Львів
55
грн / м²
Вказано на
12.08.2022
Майстер Віктор Федас PRO
60
грн / м²
Вказано на
10.08.2022
Бригада УРОВЕНЬ
40
грн / м²
Вказано на
23.01.2022
Компанія Shorislanmihay
60
грн / м²
Вказано на
06.09.2021
Майстер Мар'ян Дума
40
грн / м²
Вказано на
12.07.2022
Компанія Budwin
45
грн / м²
Вказано на
27.01.2022
Майстер Олексій Михайловський
35
грн / м²
Вказано на
08.12.2021
Бригада Техкомплект
35
грн / м²
Вказано на
08.09.2021
Майстер Василь Гнатюк
40
грн / м²
Вказано на
01.11.2021
Майстер Андрій Стельмах
20
грн / м²
Вказано на
18.04.2022

Від якості швів залежить довговічність і міцність плиткового покриття. Інформація актуальна на 2022 г. При їх неправильної затірки, під поверхню плитки потрапляє волога, що руйнує клейову основу через що окремі плитки просто відпадають. Запобігти цьому процесу можна, подбавши про якісну затірку швів із застосуванням відповідної затирочної суміші і герметика.

В цілому, процес затірки можна провести самостійно, але для цього будуть потрібні інструменти і вільний час, крім того потрібно вибрати правильну затірку. Швидко впорається з цією роботою може майстер-плиточник. Він повідомить, скільки коштує затерти шви на плитці з урахуванням особливостей кладки, площі покриття і необхідних матеріалів.

Як проводиться затирка швів кахельної плитки

Існує 2 основних типи плиткової затірки:

  1. Цементна-проводиться на основі цементу або сухого затверджувача. Продається в сухому стані і підходить практично для будь-яких швів. В цілому, цементні затірки може використовувати навіть непрофесіонал.
  2. Епоксидна-проводиться на основі епоксидних смол. Має в'язку консистенцію через що застосовується на швах не менше 6 мм завтовшки. Через в'язкості і необхідності обліку параметрів кладки використовується в основному майстрами плиточниками. +

Товщина швів визначається ще на етапі кладки і залежить від уподобань замовника і форми плитки. Найбільш поширені шви - 3 мм, але якщо планується використовувати епоксидну затірку, потрібно враховувати зазначені вище обмеження.

Безпосередній процес затирання складається з декількох етапів:

  1. Зачистка швів-шви необхідно очистити від залишків клею. Для цього можна використовувати ніж, викрутку або спеціальні інструменти з гострою кромкою. В крайньому випадку підійде і підготовлена дерев'яна паличка.
  2. Заповнення швів затіркою - для цієї операції найзручніше використовувати маленький шпатель. Шви потрібно щільно заповнити затирочной сумішшю, щоб не залишалося отворів або тріщин.
  3. Ущільнення і видалення залишків затірки - від залишків затірки шви можна очистити, провівши по ним великим пальцем, це також сприяє ущільненню шва. Проводить пальцем потрібно по всій довжині шва і особливо ретельно на їх перетині.
  4. Очищення плитки-підсохла затирочна суміш легко видаляється з плитки сухою ганчіркою.

Після нанесення затірки, шви рекомендовано додатково покрити шаром силікону або залити рідким герметиком. Це поліпшить загальні водовідштовхувальні властивості поверхні і продовжить термін її служби.

Затирка швів керамічної плитки у Львові в два кліка

Скориставшись сервісом "працівники", користувач може швидко дізнатися на затірку швів плитки ціни у Львові або іншому місті України, а також знайти плиточника для виконання даних робіт. На сайті зареєстровано велику кількість виконавців, серед яких окремі працівники, бригади і навіть спеціалізовані компанії. Оцінити пропозиції і зробити правильний вибір допоможе:

Уточнити деталі проекту, включаючи вартість і терміни виконання робіт можна за контактними даними, зазначеними в профілі виконавця. У нас найбільший в Україні каталог майстрів для всіх видів робіт!

Затирка швів плитки (стандартна) - Часті питання

→ Яка середня ціна на послугу Затирка швів плитки (стандартна) у м. Львів?

Середня ціна 55 грн/м² на основі прайс-листів від 75 майстрів.

Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.

Діапазон цін на цю послугу:

  • Мінімальна ціна 50 грн/м²
  • Максимальна ціна 60 грн/м²
→ Де знайти майстра на послугу Затирка швів плитки (стандартна) у м. Львів?
Ви можете створити тендер на цьому сайті з тематики Затирка швів плитки (стандартна) у м. Львів і майстри надішлють Вам свої пропозиції.
→ Скільки майстрів пропонують Затирка швів плитки (стандартна) у м. Львів?
Даний вид послуги пропонують 75 майстрів. Всі пропозиції зручно показані на 8 сторінках.
→ Актуальна ціна в 2022 г. на "Затирка швів плитки (стандартна) у м. Львів"?
Перерахунок цін відбувається кожен день. Остання ціна в розділі Затирка швів плитки (стандартна) у м. Львів від 13.08.2022 р
Служба підтримки