Різання плитки і шліфування кромок у м. Львів

×
Львів
Розраховано на 16.08.2022
Мінімальна ціна
100 грн / м.пог.
Середньоринкова ціна
150 грн / м.пог.
Максимальна ціна
200 грн / м.пог.
Компанія "GR" PRO
Компанія Рейтинг: 45 з 80
Львів
150
грн / м.пог.
Вказано на
16.08.2022
Майстер Віктор Федас PRO
200
грн / м.пог.
Вказано на
10.08.2022
Бригада УРОВЕНЬ
170
грн / м.пог.
Вказано на
23.01.2022
Майстер Мар'ян Дума
50
грн / м.пог.
Вказано на
12.07.2022
Майстер Андрій Діжак
80
грн / м.пог.
Вказано на
18.03.2016
Бригада Карпати PRO
65
грн / м.пог.
Вказано на
21.05.2019
Компанія Budwin
95
грн / м.пог.
Вказано на
27.01.2022
Майстер Александр Кузнецов
40
грн / м.пог.
Вказано на
13.05.2015
Майстер Олексій Михайловський
130
грн / м.пог.
Вказано на
08.12.2021
Бригада Техкомплект
120
грн / м.пог.
Вказано на
08.09.2021

Довірте різання плитки професіоналам


Кахельна плитка вже довгий час залишається традиційним матеріалом, який незмінно використовують при обробці приміщень з підвищеною вологістю – санвузлів, кухонь, ванних кімнат. Інформація актуальна на 2022 г. При цьому різання плитки і шліфування крайок стоять не на останньому місці, так як рідко коли вдається підібрати кахель таким чином, щоб він встав «тютелька в тютельку». Виконувати подібну роботу, як і весь інший ремонт, завжди краще досвідченій людині, що має навик роботи з облицювальним матеріалом і знайомому не з чуток з тим, які підводні камені зустрічаються в цьому процесі.

Для господарів, які, вирішивши заощадити, пробують все-таки підрізати плитку власними силами, підсумок нерідко буває плачевним. І справа тут не тільки в зіпсованому матеріалі, який, безумовно, коштує грошей, і іноді чималих, а в витрачених силах, часу і нервах. Непрофесійні інструменти для різання використовують найрізноманітніші: наприклад, ручний плиткоріз, склоріз або ножівку по кераміці, а то і стару-добру болгарку. Але до такого підмогою майстри рекомендують вдаватися тільки в тому випадку, якщо, по-перше, фронт робіт зовсім невеликий, а по-друге, ви спокійно ставитеся до різного роду дефектів, які неминуче виникнуть в естетичному плані.

Найкраще буде, якщо різкою плитки і шліфуванням крайок у Вашому будинку займеться професіонал, який буде її згодом і укладати на підлогу або стіни. Майстер-плиточник з пристойним стажем роботи впорається з цим етапом, строго дотримуючись всі тонкощі технології, і в підсумку навіть практично непомітні місця в приміщенні будуть виглядати ідеально. У фахівців завжди є власний інструмент, який вони вибирають на свій розсуд. Це дозволяє їм уникнути великої кількості відходів і виконати свою роботу на вищому рівні, не доставляючи клієнтам неприємностей у вигляді купи розколотих плиток.

Щоб остаточно визначитися з вибором майстра, який займеться укладанням плитки саме для Вас, ми рекомендуємо звернутися до нашого сайту http://www.rabotniki.ua, де представлені всі бригади фахівців, які надають таку послугу. У кожній з позицій ви знайдете номери телефонів, за якими можна зв'язатися з майстрами, і вказівка вартості виконання робіт за погонний метр. Таким чином, приділивши трохи часу пошуку, Ви зможете підібрати досвідченого і відповідального плиточника, який чудово виконає всю роботу від «А» до «Я», в тому числі і різання плитки, і шліфування крайок.

Різання плитки, шліфування кромок - Часті питання

→ Яка середня ціна на послугу Різання плитки, шліфування кромок у м. Львів?

Середня ціна 150 грн/м.пог. на основі прайс-листів від 130 майстрів.

Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.

Діапазон цін на цю послугу:

  • Мінімальна ціна 100 грн/м.пог.
  • Максимальна ціна 200 грн/м.пог.
→ Де знайти майстра на послугу Різання плитки, шліфування кромок у м. Львів?
Ви можете створити тендер на цьому сайті з тематики Різання плитки, шліфування кромок у м. Львів і майстри надішлють Вам свої пропозиції.
→ Скільки майстрів пропонують Різання плитки, шліфування кромок у м. Львів?
Даний вид послуги пропонують 130 майстрів. Всі пропозиції зручно показані на 13 сторінках.
→ Актуальна ціна в 2022 г. на "Різання плитки, шліфування кромок у м. Львів"?
Перерахунок цін відбувається кожен день. Остання ціна в розділі Різання плитки, шліфування кромок у м. Львів від 16.08.2022 р
Служба підтримки