Укладання плитки на стіну у м. Львів

×
Львів
Розраховано на 25.09.2022
Мінімальна ціна
250 грн / м²
Середньоринкова ціна
318 грн / м²
Максимальна ціна
370 грн / м²
Компанія "GR" PRO
Компанія Рейтинг: 46 з 80
Львів
370
грн / м²
Вказано на
07.09.2022
Бригада УРОВЕНЬ
350
грн / м²
Вказано на
23.01.2022
Майстер Мар'ян Дума
330
грн / м²
Вказано на
12.07.2022
Майстер Андрій Діжак
125
грн / м²
Вказано на
18.03.2016
Бригада Оселя Мрії
280
грн / м²
Вказано на
11.09.2022
Майстер Александр Кузнецов
100
грн / м²
Вказано на
13.05.2015
Компанія Budwin
370
грн / м²
Вказано на
27.01.2022
Майстер Николай Сабадаж
130
грн / м²
Вказано на
26.05.2016
Майстер Олексій Михайловський
320
грн / м²
Вказано на
08.12.2021
Майстер Vasyl Tuch
140
грн / м²
Вказано на
11.11.2016

Плитка є одним з найбільш поширених оздоблювальних матеріалів. Інформація актуальна на 2022 г. Вона використовується в якості настінного, підлогового і навіть стельового покриття, відрізняється міцністю і вологостійкістю. Однак всі переваги керамічної плитки зводяться "нанівець" при неправильному укладанні: не та марка клею, занадто товстий шар суміші або погано затерті шви - і покриття зруйнується вже через кілька місяців.

Щоб не зіпсувати дорогий матеріал, краще звернеться до професійного майстра-плиточнику, який швидко і якісно покладе на стіну будь-яку плитку. Ціна укладання керамічної плитки на стіну залежить в першу чергу від площі, а також форми плитки і стін, наявності нерівностей і ряду інших факторів.

Як проводиться укладання кахельної плитки на стіну

Укладання настінної плитки виконується за тією ж технологією, що укладання на підлогу або іншу поверхню, але з урахуванням деяких особливостей. Процедура передбачає:

  1. Для плитки важливо, щоб стіна була повністю рівною, тому перед укладанням все тріщини потрібно зашпаклювати, а нерівності видалити. Незалежно від матеріалу підстави, його слід прогрунтувати із застосуванням відповідної грунтової суміші.
  2. Різання плитки-проводиться за допомогою спеціального верстата, на якому можна виставити кут розрізу і кромки. Як правило, Плиткові верстати використовують тільки майстри, тому що для роботи з ними потрібна практика.
  3. Нанесення клею-клейова суміш розлучається з водою в пропорції зазначеної виробником, після чого за допомогою гребінчастого шпателя наноситься на поверхню і саму плитку. За один раз рекомендовано покривати на більше 1-1, 5 м2 поверхні, щоб клей не встиг схопиться.
  4. Укладання плитки-процес починається з укладання верхнього горизонтального ряду, а потім вертикального по центру. На першому етапі, покладена плитка повинна нагадувати букву"т". Далі укладання проводиться симетрично від центру.
  5. Закладення швів-шви закладаються цементної або клейовий сумішшю, розведеною до необхідної консистенції. Надлишки матеріалу видаляються раклей. Після висихання цементу на шви наноситься спеціальна затирка або силікон.

Саме тому порахувати, скільки коштує робота з укладання плитки на стіни можна тільки після визначення необхідних матеріалів, огляду стіни і виявлення можливих дефектів.

Професійне укладання плитки у ванній на стіни

Щоб не закуповувати інструменти і не вникати в усі деталі процесу укладання плитки, скористайтеся сервісом "працівники". Зручний фільтр дозволить швидко знайти виконавця у Львові або іншому регіоні України, а великий каталог фахівців забезпечить різноманітність пропозицій. Користувач може скористатися послугами компаній, робочих бригад або окремих майстрів. По кожному виконавцю доступно:

Точно дізнатися, скільки коштує скільки коштує покласти плитку за квадратний метр з урахуванням всіх особливостей замовлення можна безпосередньо у майстра-плиточника, зв'язавшись з ним за вказаними контактними даними.

Укладання плитки на стіни - Часті питання

→ Яка середня ціна на послугу Укладання плитки на стіни у м. Львів?

Середня ціна 318 грн/м² на основі прайс-листів від 125 майстрів.

Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.

Діапазон цін на цю послугу:

  • Мінімальна ціна 250 грн/м²
  • Максимальна ціна 370 грн/м²
→ Де знайти майстра на послугу Укладання плитки на стіни у м. Львів?
Ви можете створити тендер на цьому сайті з тематики Укладання плитки на стіни у м. Львів і майстри надішлють Вам свої пропозиції.
→ Скільки майстрів пропонують Укладання плитки на стіни у м. Львів?
Даний вид послуги пропонують 125 майстрів. Всі пропозиції зручно показані на 13 сторінках.
→ Актуальна ціна в 2022 г. на "Укладання плитки на стіни у м. Львів"?
Перерахунок цін відбувається кожен день. Остання ціна в розділі Укладання плитки на стіни у м. Львів від 25.09.2022 р
Служба підтримки