заливка стрічкового фундаменту під будинок 10/9 , будівництво житлового будинку
Готові реалізувати Ваш проект по договору з частковою передоплатою.
Виконаємо ваше замовлення в короткі строки з гарантією.Співпраця по договору з прописаним строками виконання робіт.
Доброго вечора! Можемо виконати ваше замовлення,перше обговорити з вами всі питання які стосуються роботи звоніть або пішить
Доброго!
Пропоную вам свої комплексні послуги:
+ Розробку цікавого Дизайну Фасаду, Будівлі поки ви на цьому етапі (моделювання будівлі, тераси, різні варіанти дизайна фасадів, кольори, освітлення (нічна/вечірня версії), 3д візуалізація, 3д відео-ролик, 360 град. панорами і т.д.)
https://gnadesigngroup.org.ua/ua/budivli.html
+ розробку зонування/планування та проектування благоустрою території та Ландшафтного дизайна, вхідної/в їздної групи, тераси, навісу, різноманітних зон відпочинку, підбір рослин та тротуарної плитки, моделювання індивідуальних локацій, 3д візуалізацію цього, 2д плани, освітлення (нічна версія), 3д відео-ролик, 360 градусів панорами.
https://gnadesigngroup.org.ua/ua/terytoriia.html
* При замовленні однієї послуги буде знижка на наступну.
Люблю Творити Індивідуальні, Оригінальні, Креативні рішення. Можу розробити Цікавий дизайн для вас і для тих, з ким ви співпрацюєте, знайомих. Дизайн як для будинків та квартир так і для інших споруд/комерції, бізнесу, приміщень, офісів, закладів, кафе/ресторанів і т.д.
Споруди/Фасад, Ландшафт, Інтер єри, цікаві Інвест. проекти, оригінальні рішення, направлення діяльності, креативні ідеї, арт-об єкти, відео-ролики, благоустрій, творчість, інфо, новини і т.д. див. на моєму сайті: https://GNAdesigngroup.org.ua
Зв язок: (096) xxx xxxx
Наталья добрый день, меня зовут Дмитрий очень мне нравится ваш проект можем выполнить его, мой номер телефона (063) xxx xxxx, буду ждать вашего звонка.
Вiтаю!
Пропонуемо розглянути кращiй i якiсний мат. у комплектi з клеями, готовi елементи, не потрiбно утепляти -кладка (лего)
HELUZ FAMILY - це повний комплект на коробку що виходе економнiше та в двiчи швидше будiвниство в порiвнянi з ГБ, або цеглою/2НФ, (у яких нема комплекта i потрiбно утепляти)
До блока Нeluz не потрiбно - арматурa, бетон, цемент-пiсок, армопояса, опалубка, утеплювач, сiтка, анкера, цвяхи-шурупи, бет/мiшалка i время.
(НЕ плутати з аналогами кер-блокiв др. виробникiв, у них нема того i утепляти потрiбно)
HELUZ FAMILY -це енергоеффективнi однослойнi стiни (не потребують утеплення) це шлiфованi блоки в комплектi з теплими клеями i утепленими елементами на коробку, де все продумано по всiм узлам, кладка (лего) без зупинки, комфорт- мiкроклiмат, чого нема у газобетонa та др.мат.(фото-док.)
Всi елементи-вузли у комплектi;
1). Блоки щлiфованi - клей на всi блоки, + теплоiзоляцiйний розчин пiд 1-й ряд -20мм., + утеплювач на перемички, на периметр вiкон, анкер-нерж./полоска та з доставкою на обект.(це входе в цiну блока)
2). Блок перегородки-100,115,140,175мм. -комплект з клей, анкер, теплий р-н пiд 1-й ряд, перемички(внутрiшнi)
HELUZ пропонуе - склопакети по новiй тех. на вiкна/дверi (блок. сонце) - ENERGY+, SHADOW, TRIPLE, INDOOR та великоформатнi Триплекси.
Скло на фасад - екстерьер/iнтерьер, перила, альтанки-веранди, душ-кабiни та внутрiшнi перегородки рiзних орнаментiв (кришталь)
Керамiчна черепиця (NEXE) 7-ми видiв, 5-ти кольорiв.
Звонiть, все розкладемо по полицях. Док. по коеф. теплопровiдностi (фото)
Кладка -лего ... https://www.youtube.com/watch?v=0snUXRr5FBU
Перекриття -лего ... https://www.youtube.com/watch?v=Dwi7H16KybQ