Відновлення ванн

Вибрати...
Види робіт та діапазон цін
Хорол
Зареєстрований 2 роки тому Був на сайті 2 роки тому
Уважаемые заказчики выезд на объект для предварительного осмотра платный!!!!300грн
Львів
Зареєстрований 4 роки тому Був на сайті 3 місяці тому
В теме с 2010 года.Есть возможность работать по перерасчету.Работаю з частными и государственными организациями.Инструмент в наличии.Специализация ,- електромонтаж.... Докладніше
Харків
Зареєстрований 8 років тому Був на сайті рік тому
Бригада грамотных специалистов, способная реализовать любой проект по отоплению и водопроводу от замены стояков и разводки, до монтажа магистралей от 63 мм. и сложных котелен мощностью до 500 кВт.. Вы... Докладніше
Київ
Зареєстрований 2 роки тому Був на сайті 2 роки тому
Профессиональное решение мелких и крупных бытовых задач! Мы предоставляем нашу помощь в: электромонтажных работах; сантехнических работах; строительно-ремонтных работах; установка мебели.... Докладніше
Львів
Зареєстрований 5 років тому Був на сайті 2 роки тому
Ми проводимо реставрацію всіх форм ванн і піддонів сертифікованим матеріалом імпортного виробництва .Надається письмова гарантія на виконану роботу !... Докладніше
Краматорськ
Зареєстрований 8 місяців тому Був на сайті 8 місяців тому
С 1992г. основное направление - сантехника. Монтаж и демонтаж сантехники;реставрация;проектирование ,изготовление и монтаж нестандарных изделий;отопление и т.п. Инсталятор фирм Grohe,Ravak,WGT,Glass,L... Докладніше
Фастів
Зареєстрований 3 роки тому Був на сайті 2 роки тому
Организация и сдача любых видов работ, любой сложности.
Київ
Зареєстрований 2 роки тому Був на сайті рік тому
Здравствуйте , меня зовут Владимир я имею строительное образование (отделочник) и опыт работы на частных объектах . Занимаюсь паркетом , ламинатом , покраской , столярными работами и ТД .... Докладніше
Київ
Зареєстрований рік тому Був на сайті рік тому
Сантехник 5лет
Київ
Зареєстрований 4 роки тому Був на сайті рік тому
Гарантирую выполнение работ
Київ
Зареєстрований 3 роки тому Був на сайті 3 роки тому
работаю
Львів
Зареєстрований рік тому Був на сайті 6 місяців тому
Якісно недорого...

Як і будь-який інший предмет сантехніки, ванна з часом піддається зносу. Інформація актуальна на 2024 г. Перше, що спадає на думку в таких випадках – купити нову. Але установка нової сантехніки зажадає демонтажних-монтажних та інших ремонтних робіт. Менш клопіткий варіант-оновлення (Реставрація).

Відновлення ванн: вибір виконавців (досвід, кваліфікація, відгуки, портфоліо)

Якість виконаних робіт залежить від майстерності, досвіду, знань виконавців. Вибір хорошого майстра-половина успіху в будь-якій справі. Досвідчених, перевірених фахівців для оновлення ванн знайдете на сайті rabotniki.ua.

Щоб знайти свого майстра, скористайтеся пошуковим рядком і зручними фільтрами, або створіть тендер, заповнивши відповідну форму. У профілях виконавців розміщена інформація, яка регулярно оновлюється. У закладці» резюме " вказані дані про освіту, досвід роботи, професійні навички. У розділі "Портфоліо" можна переглянути фотографії виконаних майстром робіт. У» відгуках " клієнти залишають свої враження від отриманих послуг реставрації ванн-вказують, що сподобалося, що не сподобалося, роблять загальні висновки. Крім відгуків, замовники виставляють оцінки за чотирма критеріями: якість роботи, виконання термінів, комфортність співпраці, відповідність цін кошторису. На основі інформації про майстра, йому присвоюється рейтинг на сайті, який щодня перераховується.

У наших фахівців можна замовити оновлення всіх видів ванн будь-яким методом. Існує три основних способи реставрації:

Емалювання-нанесення фарби на поверхню (валиком, фарбопультом або пензлем). Недорогий спосіб реставрації, при цьому ванну не потрібно демонтувати.

Важливо: ефективність цього способу залежить від матеріалу – фарбу потрібно брати тільки спеціальну, нанести не менше 2 шарів (краще 4), дочекатися повного висихання.

Налив - це заливка наливний емаллю або рідким акрилом. Інша назва цього способу - »наливна ванна". Підходить для реставрації всіх видів ванн. Термін служби-близько 20 років.

Акриловий вкладиш або»ванна у ванну". У стару ванну ставлять вкладиш з акрилу, точно повторює форми оригіналу. Вкладиш приклеюють спеціальною піною. Це найбільш швидкий спосіб реставрації, займає всього 2-3 години. Служить близько 3 років.

Увага: наші майстри можуть не тільки провести повну реставрацію ванни, але і усунути окремі дрібні дефекти – закрити з'явилися тріщини, відколи.

Фахівці, зареєстровані на сайті, володіють широкою базою знань, потрібною кваліфікацією, широким досвідом, що дозволяємо їм правильно визначати кращий спосіб відновлення в кожному конкретному випадку.

Реставрація ванн: ціна

Всі ціни, зазначені на сайті, актуальні. Порівняти вартість послуг різних майстрів можна, переглянувши розділ "Прайс-листи" в профілях. Кошторис замовлення визначить фахівець, попередньо оглянувши виріб. Як правило, на ціну відновлення ванни впливають такі фактори:

Наші партнери
Эпицентр
Новая Линия
Строим Дом
Служба підтримки