Відновлення ванн

Вибрати...
Види робіт та діапазон цін

Будівельники виконують відновлення ванн

Харків
Зареєстрований 6 років тому Був на сайті 6 днів тому
Бригада грамотных специалистов, способная реализовать любой проект по отоплению и водопроводу от замены стояков и разводки, до монтажа магистралей от 63 мм. и сложных котелен мощностью до 500 кВт.. Вы... Докладніше
Хорол
Зареєстрований 8 місяців тому Був на сайті 4 місяці тому
Уважаемые заказчики выезд на объект для предварительного осмотра платный!!!!300грн
Київ
Зареєстрований 11 місяців тому Був на сайті 4 місяці тому
Профессиональное решение мелких и крупных бытовых задач! Мы предоставляем нашу помощь в: электромонтажных работах; сантехнических работах; строительно-ремонтных работах; установка мебели.... Докладніше
Львів
Зареєстрований 3 роки тому Був на сайті 9 місяців тому
Ми проводимо реставрацію всіх форм ванн і піддонів сертифікованим матеріалом імпортного виробництва .Надається письмова гарантія на виконану роботу !... Докладніше
Київ
Зареєстрований 2 роки тому Був на сайті 4 місяці тому
Гарантирую выполнение работ
Фастів
Зареєстрований рік тому Був на сайті 7 місяців тому
Организация и сдача любых видов работ, любой сложности.
Київ
Зареєстрований рік тому Був на сайті рік тому
работаю
Баришівка
Зареєстрований 17 годин тому Був на сайті 16 годин тому
Делаем любой сложности строительные работы, электрику, сантехнику, кровельные работы. От фундамента под ключ с мебелью.... Докладніше
Київ
Зареєстрований 2 роки тому Був на сайті рік тому
Трудолюбив
Львів
Зареєстрований рік тому Був на сайті рік тому
Працюємо 8 років
Київ
Зареєстрований рік тому Був на сайті рік тому
46 років. З них 22 роки працював і працюю слюсарем-сантехніком, виконую сантехнічні роботи, демонтажні роботи.
Львів
Зареєстрований рік тому Був на сайті 11 місяців тому
встановлюємо вхідні та міжкімнатні двері

Як і будь-який інший предмет сантехніки, ванна з часом піддається зносу. Інформація актуальна на 2022 г. Перше, що спадає на думку в таких випадках – купити нову. Але установка нової сантехніки зажадає демонтажних-монтажних та інших ремонтних робіт. Менш клопіткий варіант-оновлення (Реставрація).

Відновлення ванн: вибір виконавців (досвід, кваліфікація, відгуки, портфоліо)

Якість виконаних робіт залежить від майстерності, досвіду, знань виконавців. Вибір хорошого майстра-половина успіху в будь-якій справі. Досвідчених, перевірених фахівців для оновлення ванн знайдете на сайті rabotniki.ua.

Щоб знайти свого майстра, скористайтеся пошуковим рядком і зручними фільтрами, або створіть тендер, заповнивши відповідну форму. У профілях виконавців розміщена інформація, яка регулярно оновлюється. У закладці» резюме " вказані дані про освіту, досвід роботи, професійні навички. У розділі "Портфоліо" можна переглянути фотографії виконаних майстром робіт. У» відгуках " клієнти залишають свої враження від отриманих послуг реставрації ванн-вказують, що сподобалося, що не сподобалося, роблять загальні висновки. Крім відгуків, замовники виставляють оцінки за чотирма критеріями: якість роботи, виконання термінів, комфортність співпраці, відповідність цін кошторису. На основі інформації про майстра, йому присвоюється рейтинг на сайті, який щодня перераховується.

У наших фахівців можна замовити оновлення всіх видів ванн будь-яким методом. Існує три основних способи реставрації:

Емалювання-нанесення фарби на поверхню (валиком, фарбопультом або пензлем). Недорогий спосіб реставрації, при цьому ванну не потрібно демонтувати.

Важливо: ефективність цього способу залежить від матеріалу – фарбу потрібно брати тільки спеціальну, нанести не менше 2 шарів (краще 4), дочекатися повного висихання.

Налив - це заливка наливний емаллю або рідким акрилом. Інша назва цього способу - »наливна ванна". Підходить для реставрації всіх видів ванн. Термін служби-близько 20 років.

Акриловий вкладиш або»ванна у ванну". У стару ванну ставлять вкладиш з акрилу, точно повторює форми оригіналу. Вкладиш приклеюють спеціальною піною. Це найбільш швидкий спосіб реставрації, займає всього 2-3 години. Служить близько 3 років.

Увага: наші майстри можуть не тільки провести повну реставрацію ванни, але і усунути окремі дрібні дефекти – закрити з'явилися тріщини, відколи.

Фахівці, зареєстровані на сайті, володіють широкою базою знань, потрібною кваліфікацією, широким досвідом, що дозволяємо їм правильно визначати кращий спосіб відновлення в кожному конкретному випадку.

Реставрація ванн: ціна

Всі ціни, зазначені на сайті, актуальні. Порівняти вартість послуг різних майстрів можна, переглянувши розділ "Прайс-листи" в профілях. Кошторис замовлення визначить фахівець, попередньо оглянувши виріб. Як правило, на ціну відновлення ванни впливають такі фактори:

Наші партнери
Эпицентр
Новая Линия
Строим Дом
Служба підтримки