Для того щоб побудовані будівлі довше служили, необхідно їх захистити від впливу талих і підземних вод. Інформація актуальна на 2025 г. Адже при тривалому попаданні вологи на стіни утворюються цвіль і грибки, які не тільки руйнують їх поверхню, але і порушують здоровий мікроклімат приміщення. Тому обов'язкова умова при проведенні будівельних робіт – зробити гідроізоляцію стін.
Найбільш поширені матеріали, що використовуються для гідроізоляція стен – бітум, руберойд і мастика. Одні з них підходять для проведення робіт всередині приміщення, а інші – зовні.
Так для зовнішнього захисту стен при зведенні фундаменту використовують в основному для гідроізоляції руберойд, розміри якого роблять процес укладання швидким і легким. А склад матеріалу-картон з бітумом і скляною крихтою, робить його універсальним. Перевага віддається цьому будівельному матеріалу через таких його якостей:
- довгий термін служби-більше 50 років;
- стійкість до перепаду температур;
- стійкість до солей і кислот;
- високий ступінь міцності і еластичності;
- доступна ціна;
- простота укладання.
Важливо розрізняти руберойд за категоріями-покрівельний і підкладковий, адже кожен з них застосовується при проведенні конкретних робіт і служить певним цілям.
При виконанні гідроізоляції руберойдом використовують два способи його укладання:
1.Горизонтальний-матеріал приклеюється на подушку фундаменту за допомогою бітумної мастики. При цьому залишаються краю близько 20 см, які потім загортаються вгору і приклеюються до стіна. Цей спосіб дозволяє захистити стіни від проникнення вологи знизу.
2. Вертикальний-матеріал кріпиться до поверхні мастикою і захищає її від попадання вологи збоку. При цьому наклеюють кілька шарів, внахлест близько 10 см.
Більш універсальні матеріали, які можна використовувати для гідроізоляції стін, – бітум і полімерні мастики. Вони бувають однокомпонентні і багатокомпонентні, і склад залежить від їх призначення. Для додання міцності матеріалу додаються спеціальні добавки. При нанесенні на поверхню вони утворюють однорідний шар, який досить гнучкий, не вимивається водою і стійкий до високих і низьких температур.
При виборі обмазувальний матеріалів для гідроізоляції стін фахівці Львова рекомендують звертати увагу на такі характеристики:
- термін служби;
- агдезию;
- еластичність;
- температурний режим;
- водонепроникність.
Наноситься бітум на поверхню в розігрітому вигляді, внахлест і з ретельним втиранням в поверхню. При цьому необхідно роботи виконувати швидко, бажано удвох, так як суміш швидко остигає і твердне.
Запам'ятавши, проводити роботи при температурі повітря нижче 0 градусів Категорично забороняється.
Розцінки на послуги з гідроізоляції стін в прайс-листах виставлені орієнтовно за м2. Вони безпосередньо залежать від виду матеріалу, який буде використовуватися при проведенні робіт. Вартість послуг може збільшитися або зменшитися з таких причин:
- стан робочої поверхні;
- якість використовуваних матеріалів;
- складність, терміни і обсяг робіт;
- спосіб кріплення;
- віддаленість об'єкта.
На сайті www.rabotniki.ua виставлено величезну кількість пропозицій від фахівців з гідроізоляції стін бітумом, руберойд і полімерними мастиками. Вони пропонують якісно виконану роботу за прийнятними цінами. При необхідності допоможуть підібрати матеріал, найбільш підходящий у вашому випадку, купити і доставити його до місця проведення робіт. На свої послуги надають гарантію.
Середня ціна 155 грн/м² на основі прайс-листів від 56 майстрів.
Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.
Діапазон цін на цю послугу: