Грунтування-обов'язковий етап будівельно-ремонтних робіт. Інформація актуальна на 2024 г. Стеля і стіни гарантують і до, і після чорнових оздоблювальних робіт.
ДОВІДКА: грунтовка-це рідка будівельна суміш, яка призначена для обробки поверхонь. Її основні завдання: скріплення підстави, гідроізоляція, антикорозійний і антисептичний захист.
За допомогою грунтовки можна домогтися ряду переваг:
За своїм хімічним складом грунтувальні суміші діляться кілька видів. Акрилові суміші підходять для бетонних, дерев'яних, гіпсокартонних поверхонь, не наносяться на метал. Глибоко просочують основу. Алкідні не рекомендується наносити на штукатурку або гіпс. Мінеральні призначені для бетону. Шелакові і алюмінієві добре підійдуть для дерева. По впливу грунтовки ділять на типи:
УВАГА: вибираючи ґрунтовку, враховуйте такі фактори: на який матеріал вона буде наноситися, яким буде фінішне покриття, який температурний режим в будинку.
Якщо потрібно погрунтувати і стіни, і стелю, то роботи починають саме зі стелі. Необхідний набір інструментів-це валик або» пістолет", кисть і лоток для суміші. Оскільки грунтовка рідка, на поверхні можуть утворитися краплі. Щоб позбутися від них, після закінчення грунтування потрібно пройтися по стелі валиком ще раз, без змочування ґрунтовкою. Потім переходимо до грунтовки стін. Процес такий же. Основну частину поверхні обробляємо валиком, в кутах проходимся пензлем.
Процес грунтування не складний, але витратний за часом і нудний. Від того, як виконано грунтування, залежить якість всього подальшого ремонту. Наприклад, якщо поверхня прогрунтована погано, в подальшому вона може нерівномірно зафарбується. Щоб уникнути таких казусів, краще звернеться до фахівців.
На "всіх працівниках" не складно підібрати майстра під свої вимоги. У профілях фахівців можна прочитати їх резюме та відгуки клієнтів, подивитися портфоліо і докладні прайси на послуги.
Ця сторінка допоможе зорієнтуватися в середньоринкових цінах, і прикинути, у скільки обійдеться процес грунтування. На сторінці вказана вартість робіт від кожного майстра на ґрунтовку стін і стель за м2. Підсумковий Кошторис допоможе скласти майстер, вона буде залежати від ряду факторів:
Остаточна вартість робіт на ґрунтовку стін і стель залежить і від того, які додаткові послуги знадобляться. При бажанні клієнта майстер може проконсультувати, які матеріали краще підібрати, провести їх закупівлю.
Звернення до професіонала гарантує якісний результат процесу грунтування, заощадить Ваш час.
Середня ціна 28 грн/м² на основі прайс-листів від 91 майстрів.
Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.
Діапазон цін на цю послугу: