Найбільш оптимальним варіантом в тому випадку, якщо вам необхідно забезпечити приватну ділянку дачі або заміського будинку мінімальним рівнем комфорту для виведення каналізаційних та інших видів відходів, буде копка ями під туалет. Цей вид працює не відрізняється якимись технічними труднощами, і все що вам знадобиться — це банальний набір інструментів і базове знання робочого процесу при копанні траншей.
При копанні ям вручну настійно рекомендується дотримуватися наступної послідовності виконання цільових робіт:
При копке ям у Львові, оптимальним рішенням буде звернення до профільних фахівців у сфері ремонту, монтажу та будівництва. Легко і швидко знайти їх можна за допомогою функціоналу нашого онлайн-порталу. Завдяки найширшій базі експертів, вже протягом декількох хвилин після переходу на головну сторінку сайту, ви зможете зв'язатися з необхідним профільним фахівцем, отримати кваліфіковану і об'еківную консультацію, а потім і домовитися про виконання всього обсягу цільових робіт. Навіть при виконанні настільки банальної завдання, як копка ям і траншей, настійно рекомендується звертатися до профільних фахівців-знайдіть кращих з них за допомогою нашого інтернет-порталу.
При копке ям, Ціна за куб повністю залежить від найдрібніших технічних аспектів процесу. Перш за все, під час створення проекту майбутньої каналізаційної системи, ви повинні обов'язково врахувати кілька основних нюансів:
При копанні ям існують також загальні стандартні щодо норм правильного розташування ям і дренажних резервуарів на ділянці. Згідно з сучасними нормами житлового будівництва, вигрібну яму слід розташовувати не ближче, ніж в 30 метрах від колодязя, звідки надходить питна вода в будинок. Якщо ж грунт, в основному, піщана, то дренажні резервуари каналізаційної системи варто розташовувати далі 50 метрів від свердловини або колодязя. Для розрахунку загальної глибини та інших параметрів ями, вам необхідно провести розрахунок щодо кількості людей в будинку, які будуть користуватися вигрібною ямою. Стандартною нормою вважається 0,5 кубометра обсягу резервуара на кожного жителя будинку. В даний час ця норма вважається вже досить застарілою, так як практично в кожному будинку є пральна або посудомийна машина, і для їх коректного функціонування необхідно трохи більше води.
Головним плюсом копки вигрібної ями є простота процесу і експлуатації, а також невисока ціна. Але ця модель каналізаційного забезпечення будинку поступово застаріває, так як не дивлячись на переваги і простоту, вигрібні ями мають і ряд недоліків:
Середня ціна 506 грн/м.куб. на основі прайс-листів від 59 майстрів.
Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.
Діапазон цін на цю послугу: