Підготовка стелі з гіпсокартону під фарбування, поклейку шпалер

Вибрати...
Розраховано на 23.09.2023
Мінімальна ціна
120 грн / м²
Середньоринкова ціна
208 грн / м²
Максимальна ціна
330 грн / м²
Компанія ТОВ Будкрафт Констракшн PRO
198
грн / м²
Вказано на
22.09.2023
Майстер Александр Хоменко PRO
195
грн / м²
Вказано на
19.09.2023
Майстер Юрій Черняга PRO
150
грн / м²
Вказано на
17.09.2023
Майстер Олександр Варченко PRO
140
грн / м²
Вказано на
04.08.2023
Компанія ''Строим Штукатурим Ремонтируем'' PRO
170
грн / м²
Вказано на
31.08.2023
Компанія Пан-Буд PRO
280
грн / м²
Вказано на
21.09.2023
Бригада Ремонтно-Оздоблювальна Компанія "Яанбуд" PRO
200
грн / м²
Вказано на
18.09.2023
Бригада Киевобщестрой PRO
280
грн / м²
Вказано на
10.09.2023
Компанія Blessbud JC PRO
100
грн / м²
Вказано на
10.06.2020
Майстер Владислав Вовк PRO
200
грн / м²
Вказано на
04.07.2023
Компанія ТОВ Будкрафт Констракшн PRO
198
грн / м²
Вказано на
22.09.2023
Бригада Pro Quality Finish PRO
200
грн / м²
Вказано на
16.08.2023

Рекомендації, поради та нюанси

6

Після шліфування шпаклівки провопроводимо грунтування. ПОТІМ дефектовка під проявочне Світло від царапин і тд .шліфування дефектів .і ще раз нанесення повноцінно грунтовки на площу це запорука Ідеальної Адгезії з поверхнею Краски

Схожі ціни
Інші міста

Після монтажу гіпсокартонної стелі залишається невелика частина роботи-обробка. Інформація актуальна на 2023 г. Тут є два варіанти: фарбування і обклеювання шпалерами. Але перед цим є ще один важливий крок — підготовка стелі з гіпсокартону. Ця процедура здійснюється практично однаково як для шпалер, так і під фарбування. Шпаклівка стелі з гіпсокартону під фарбування - це складна процедура, оскільки не дуже легко ідеально вирівняти велику площу. Саме тому рекомендується викликати кваліфікованого майстра або бригаду, яких можна знайти на нашому сайті. Професіонал в цій справі легко виконає подібну роботу в кілька етапів. Для цього потрібно не багато інструменту і матеріалів:

Підготовка стелі з гіпсокартону під фарбування

Найчастіше забарвлення стелі виконується акриловою фарбою. Насамперед необхідно наклеїти армуючу стрічку на стики гіпсокартонних плит, попередньо заповнивши їх штукатуркою.

Важливо! Необхідно дотримуватися ідеальну чистоту шпателів та інших інструментів, щоб не зіпсувати розчин. Адже від цього залежить не тільки термін служби стелі, але і його стійкість в перші дні експлуатації.

Коли штукатурна суміш затверділа, можна приступати до другого етапу.

Шпаклівка стелі з гіпсокартону під фарбування здійснюється один або кілька разів. Все залежить від складності робіт і можливих нерівностей. Після висихання майстри акуратно виконають шліфування, використовуючи виключно дрібне абразивне полотно.

Останній крок — грунтовка стелі з гіпсокартону під фарбування. Виконується як зазвичай валиком і пензлем. Краще використовувати розбавлену водою ґрунтовку або готову суміш, яку можна купити в будь-якому будівельному магазині. Увага! Дуже важливо, щоб грунтовка вбралася гіпсокартоном рівномірно. Саме тому не рекомендується купувати поролонові валики.

Підготовка стелі з гіпсокартону до поклейки шпалер

Якщо ви плануєте клеїти шпалери на гіпсокартон, то процес підготовки практично ідентичний попередньому. Необхідно також домогтися рівної поверхні, і якщо щось йде не за планом, краще нанести два шари шпаклівки: стартовий і фінішний. Так ви убезпечите себе від неприємностей під час поклейки шпалер і експлуатації. Є також протигрибкова грунтовка, обробивши гіпсокартон якої Ви можете бути спокійні, адже захист від шкідливих мікроорганізмів діє дуже довгий час.

На нашому сайті є можливість вибрати майстра або будівельну бригаду в своєму місті для будь-якого виду оздоблювальних робіт, в тому числі по обробці гіпсокартону. Фахівці запропонують вигідну ціну і відмінну якість. Вартість вказана поруч з ім'ям майстра, а також в офіційному прайс листі. Після виконання всіх підготовчих робіт Ви можете сміливо починати фарбування або поклейку шпалер.

Підготовка г. к. стелі під фарбування або поклейку шпалер - Часті питання

→ Яка середня ціна на послугу Підготовка г. к. стелі під фарбування або поклейку шпалер?

Середня ціна 208 грн/м² на основі прайс-листів від 1446 майстрів.

Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.

Діапазон цін на цю послугу:

  • Мінімальна ціна 120 грн/м²
  • Максимальна ціна 330 грн/м²
→ Де знайти майстра на послугу Підготовка г. к. стелі під фарбування або поклейку шпалер?
Ви можете створити тендер на цьому сайті з тематики Підготовка г. к. стелі під фарбування або поклейку шпалер і майстри надішлють Вам свої пропозиції.
→ Скільки майстрів пропонують Підготовка г. к. стелі під фарбування або поклейку шпалер?
Даний вид послуги пропонують 1446 майстрів. Всі пропозиції зручно показані на 145 сторінках.
→ Актуальна ціна в 2023 г. на "Підготовка г. к. стелі під фарбування або поклейку шпалер"?
Перерахунок цін відбувається кожен день. Остання ціна в розділі Підготовка г. к. стелі під фарбування або поклейку шпалер від 23.09.2023 р
Служба підтримки