Починаючи Будівництво будівель і споруд побутового та промислового призначення, все розраховують на те, що вони простоять довгі роки. Інформація актуальна на 2025 г. Для того, щоб це було так, необхідно спочатку подбати про міцному і довговічному фундаменті. А ці якості, в першу чергу, залежать від правильного приготування бетонного розчину для фундаменту.
Основні компоненти, з яких складається до складу розчину під фундамент:
1. Цемент-служить зв'язуючим компонентом всіх інших складових. Використовують марки від М300 до М600, де цифра позначає міцність.
2. Вода-використовується не забруднена, без наявності солі і різноманітних домішок. Вона допомагає перетворити цемент в Камінь. Кількість визначається бажаною консистенцією бетонної суміші.
3. Щебінь або гравій – застосовуються чисті зерна різних розмірів (дрібні і великі), які сприяють зменшенню пустот.
4. Пісок-використовується найчастіше річковий або морський. Він повинен бути чистим і без домішок, як органічних, так і не органічних. Кращий розмір зерен - від 0,14 та 5 мм.
5. Спеціальні добавки-додаються для поліпшення властивостей і якості складу. Їх наявність не обов'язково, але вони допомагають зробити розчин більш морозостійким, вологостійким, підвищують його пластичність і швидкість затвердіння.
Пропорції складу бетону розраховуються виходячи з необхідної консистенції суміші. Найчастіше, це співвідношення 1: 2: 4: 0,5, де послідовність компонентів – цемент, пісок, щебінь, вода. При цьому враховуються всі характеристики вхідних компонентів. Приготування на побутовому рівні розчину для фундамент найчастіше робиться вручну, але для поліпшення в'яжучих характеристик заміс краще зробити в бетономішалці.
Запам'ятавши, що при використанні бетономішалка для замісу бетону під фундамент необхідна правильна послідовність додавання компонентів. Спочатку заливається рідина, потім додається цемент і все перемішується. Наступним засипають пісок, ще додають трохи води і відповідного розміру щебінку. Після остаточного перемішування суміш, яка вийшла, має середню консистенцію. Її необхідно відразу використовувати.
Готувати бетон для фундаменту, фахівці Львова часто застосовують для поліпшення його якостей такі методи:
- додають більшу або меншу кількість води;
- використовують для пластичності пластифікатори;
- застосовують для поліпшення схоплювання гідрофобізатори;
- розчиняють у воді сіль при температурі нижче нуля градусів.
Знати, щоб розчин поступово схоплювався, не тріскався і зчіплювався з арматурою, краще роботи по заливці проводити при температурі вище нуля градусів.
На сторінці вказані середні ціни за роботу майстрів, які надають послуги з приготування бетонного розчину для фундаменту. Вартість залежить вони від таких факторів:
- тип і якість використовуваного матеріалу;
- застосування спецдобавок;
- доступ до будівельного об'єкту;
- наявність комунікацій на будмайданчику;
- територіальна віддаленість об'єкта;
- час року і терміни проведення робіт.
Точну ціну майстер назве після огляду місця проведення робіт і уточнення всіх нюансів.
На сайті www.rabotniki.ua представлені пропозиції від фахівців, які надають послуги з приготування бетону для фундаменту в Львів. Вони пропонують якість виконаних робіт за доступними цінами. При необхідності проконсультують по підбору необхідних матеріалів, допоможуть з їх покупкою і доставкою. На всі свої послуги надають гарантію. Роботи проводяться, як у Львові, так і за його межами.
Середня ціна 920 грн/м.куб. на основі прайс-листів від 45 майстрів.
Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.
Діапазон цін на цю послугу: