Будь-який ремонт-будь-то Капітальний, косметичний, або ж просто зміна інтер'єру супроводжується обробкою стелі. Інформація актуальна на 2025 г. Для того, щоб освіжити і перетворити стелю, перш необхідно очистити його від старого декоративного матеріалу. Найчастіше в ролі нього виступає фарба,яку часом складно зняти, і на тоді на допомогу приходять фахівці.
Самостійно зняти стару фарбу зі стелі, звичайно ж, можна, але в такому випадку вам потрібно розбиратися в видах фарби, і знати, який спосіб очищення стелі від фарби підійде саме вам. Це складний, тривалий і трудомісткий процес, для якого необхідно мати безліч інструментів, а також хоча б мінімальний досвід. Щоб видалення фарби зі стелі пройшло без будь-яких пригод, найкраще довірити цей процес кваліфікованим майстрам.
Перед тим, як почати видаляти стару фарбу зі стелі, потрібно визначити її тип, якщо на око ви це визначити не можете, тоді скористайтеся простим лайфхаком. Використовуючи валик, намочіть поверхню стелі простою водою. Якщо стеля трохи вбере воду, тоді при фарбуванні стелі використовували акрилові фарби, а це означає, що фарбу буде легко зняти. Але якщо вода зісковзує зі стелі, тоді потрібно використовувати засоби для водостійкої фарби.
У випадку з акриловою фарбою, є парочка методів з видалення. Перший-найпростіший і дешевий – видалення фарби за допомогою води. Для цього наповніть невелику ємність гарячою водою, після цього змочіть їй пофарбовану поверхню. Через хвилин 15 цю дію необхідно повторити. Потрібно відкрити всі двері і вікна в кімнаті, таким чином, створивши протяг. Він негативно позначиться на пофарбованій поверхні – фарба вздуется і почне відшаровуватися.
Видаляти фарбу можна за допомогою шпателя. У місцях, де фарба проблематично відходить, можна використовувати молоток. Слідкуйте за поверхню стелі - як тільки вона почне висихати, змочуйте знову теплою водою. Після того, як стара фарба буде видалена, поверхню потрібно ошкурить, таким чином можна видалити навіть найдрібніші залишки фарби.
Для того, щоб видалити водостійку фарбу використовують два методи – мокрий і сухий, ми розповімо про перший, оскільки він більш популярний і зручний. Для нього потрібно використовувати клейстер. Його потрібно зварити, а потім за допомогою валика або широкої щітки рясно нанесіть на поверхню стелі. Потім стелю обклейте старими газетами і почекайте, поки вони висохнуть. Тепер можна видалити папір разом з фарбою, використовуючи звичайний шпатель.
Затіяли довгоочікуваний ремонт? Хочете оновити зовнішній вигляд стелі? Тоді вам ніяк не обійтися без очищення стелі від старої фарби. Цю процедуру можна виконати самостійно, але якщо у вас немає часу, досвіду, або ви боїтеся пошкодити поверхню стелі, то краще замовте її у професійних малярів на сайті «працівники».
З їх допомогою можна швидко, якісно, а головне - недорого виконати будь-яке завдання. Перед тим, як замовити послугу, переконайтеся в тому, що виконавець підходить вам – перевірте відгуки про нього, перегляньте резюме і попросіть показати приклади робіт.
Середня ціна 119 грн/м² на основі прайс-листів від 42 майстрів.
Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.
Діапазон цін на цю послугу: