Запорука якісного і красивого ремонту - це професійне і правильне очищення стін від старих декоративних покриттів. Інформація актуальна на 2025 г. Для того, щоб новий шар фарби, яку Ви так довго підбирали, виглядав фантастично, необхідно ретельно підготувати поверхню стін – виконати видалення фарби зі стін, прогрунтувати і прошпаклювати. Якщо з останніми двома процедурами ви ще зможете, як-не-як впорається, то якісно і правильно видалити стару фарбу зі стін – навряд чи. Це складний, тривалий і трудомісткий процес, який під силу тільки кваліфікованих фахівцям.
Замовити послугу зняття фарби зі стін можна у професійних малярів на сайті «працівники». Вони оперативно і якісно виконувати цю процедуру, не пошкодивши поверхню стіни. На сайті ви можете дізнатися вартість зняття фарби зі стін.
Найчастіше процес видалення старої фарби зі стін супроводжується пошкодженням стін, щоб цього не сталося – довіряйте цю процедуру тільки перевіреним майстрам, і контролюйте їх роботу. Для цього потрібно знати хоча б ази видалення старої фарби зі стін.
Перед початком процедури потрібно визначитися зі способом видалення, він безпосередньо залежить від типу фарби. Майстри виділяють такі методи:
Це проста технологія, але, на жаль, вона підходить не для всіх типів фарби. Будівельним феном необхідно нагріти поверхню до дуже високої температури, а потім почати знімати фарбу. Проблеми можуть виникнути тільки з олійною фарбою, її видаляти таким способом буде дуже довго. Підталу фарбу знімають за допомогою гострого шпателя.
Цей метод відмінно підходить для видалення олійної фарби з поверхні стін. Спеціальний засіб для видалення фарби потрібно нанести на поверхню стіни і залишити на 3-5 годин, в цей час засіб вступить в реакцію з фарбою, і вона розм'якшиться. В кінці потрібно буде просто видалити фарбу за допомогою шпателя або будь-якого іншого інструменту.
Чесно кажучи, не найгуманніший метод, але на відміну від двох попередніх – Найдешевший. За допомогою сокири на поверхні пофарбованої стіни необхідно зробити зарубки. Потім поверхню стіни потрібно рясно змочити водою і залишити на 20-30 хвилин. Після цього за допомогою сокири можна без проблем зняти фарби.
Мрієте поклеїти красиві шпалери? Або нанести фарбу, яку так довго шукали? Для того, щоб результат виправдав свої очікування, а експлуатаційний термін фарби або іншого декоративного покриття був тривалим – необхідно правильно, акуратно і ретельно зняти стару фарбу.
Вище представлені способи видалення фарби, але для того, щоб правильно їх використовувати, потрібно мати кваліфікацію, або хоча б мінімальний досвід. Якщо цього немає-не ламайте голову, просто замовте послугу зняття фарби у перевірених майстрів на сайті «працівники».
Ціна послуги буде варіюватися в залежності від типу стін, виду фарби, обсягу робіт і місця розташування об'єкта. Також на неї може впливати затребуваність майстра і терміновість виконання роботи.
Середня ціна 108 грн/м² на основі прайс-листів від 45 майстрів.
Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.
Діапазон цін на цю послугу: