Ціни на укладання ламінату

Вибрати...
Майстер Валерий Кравчук PRO
150
грн / м²
Вказано на
09.11.2022
Майстер Юрій Черняга PRO
120
грн / м²
Вказано на
24.03.2023
Бригада Сергей Кузьмич PRO
120
грн / м²
Вказано на
23.03.2023
Майстер Владислав Вовк PRO
120
грн / м²
Вказано на
26.03.2023
Компанія StroyKomplex.pro PRO
150
грн / м²
Вказано на
22.07.2022
Компанія Пан-Буд PRO
130
грн / м²
Вказано на
22.03.2023
Бригада СК АМИОН PRO
105
грн / м²
Вказано на
29.07.2022
Майстер Александр Романюк PRO
120
грн / м²
Вказано на
07.11.2022
Бригада ''Строим Штукатурим Ремонтируем'' PRO
110
грн / м²
Вказано на
02.03.2023
Бригада Майстри своєї справи PRO
110
грн / м²
Вказано на
17.10.2022

Ламінат як підлогове покриття


Одним з досить популярних і затребуваних варіантів підлогового покриття в даний час є укладання ламінату, ціна якого не надто висока при всіх його достоїнствах. Інформація актуальна на 2023 г. Ламіновані підлоги мають відмінний зовнішній вигляд і при цьому мають високу зносостійкість, а прибирання, як правило, не представляє особливих складнощів, так як навіть найсерйозніші плями легко видаляються за допомогою ганчірки або губки.

У число переваг ламінату входять непогані теплоізоляційні властивості: по такому покриттю набагато приємніше ходити без взуття, ніж по кахельній плитці. Крім того, ламінат передбачає можливість установки такої системи обігріву, як тепла підлога. Часто можна зустріти твердження, що цей вид підлогового покриття дуже екологічний, але тут є і підводні камені: кожен виробник повідомляє про це за допомогою маркування вироби, тому грамотному покупцеві залишається лише уважно вивчати упаковку. Одним з найбільш якісних вважається ламінат 32 і 33 класу європейських брендів.

Ламінат, придбаний в магазині, готовий до використання – його не потрібно циклювати або шліфувати. Тому варто лише проконтролювати деякі моменти, які пов'язані з правильною технологією укладання. Так, відносна вологість в приміщенні, де буде ламінована підлога, повинна становити 40-70%, що легко перевірити за допомогою приладу, званого гігрометром.

Поверхня підлоги повинна бути завчасно підготовлена до роботи: скориставшись будівельним рівнем, майстер перевіряє горизонтальність підлоги, і якщо відхилення становить більше 2 міліметрів на 1 квадратний метр, то підлозі потрібно додаткове вирівнювання. При цьому само собою зрозуміло, що ламінат не можна класти на ковролін або старі і розхитані дерев'яні підлоги: дуже важливо, щоб поверхня була рівною і жорсткою. З усіма цими технічними нюансами завжди добре знайомий досвідчений майстер, який давно займається укладанням ламінату.

Якщо вас цікавить питання, скільки коштує покласти ламінат, Ласкаво просимо на наш сайт http://www.rabotniki.ua, де зібрані всі бригади, що пропонують даний вид послуг, і вказані розцінки на їх роботу. У нас ви зможете знайти сумлінного і відповідального майстра, який виконає укладання ламінату і встановить плінтуса у Вашому будинку. Вартість всіх робіт обговорюється заздалегідь, тому Вам не доведеться зіткнутися з неприємним сюрпризом в процесі виконання замовлення. 

Укладання ламінату - Часті питання

→ Де знайти майстра на послугу Укладання ламінату?
Ви можете створити тендер на цьому сайті з тематики Укладання ламінату і майстри надішлють Вам свої пропозиції.
→ Скільки майстрів пропонують Укладання ламінату?
Даний вид послуги пропонують 1521 майстрів. Всі пропозиції зручно показані на 153 сторінках.
→ Актуальна ціна в 2023 г. на "Укладання ламінату"?
Перерахунок цін відбувається кожен день. Остання ціна в розділі Укладання ламінату від 27.03.2023 р
Служба підтримки