Укладання лінолеуму і килимового покриття

Вибрати...
Розраховано на 29.06.2022
Мінімальна ціна
50 грн / м²
Середньоринкова ціна
76 грн / м²
Максимальна ціна
130 грн / м²
Компанія LIGIONFORT PRO
90
грн / м²
Вказано на
25.05.2022
Бригада Пан-Буд PRO
75
грн / м²
Вказано на
23.06.2022
Майстер Александр Романюк PRO
70
грн / м²
Вказано на
23.11.2021
Бригада Максим Павлюков PRO
80
грн / м²
Вказано на
17.06.2022
Майстер Астоляр Андрій PRO
75
грн / м²
Вказано на
30.01.2022
Компанія ТОВ BUDCRAFT Construction PRO
75
грн / м²
Вказано на
27.06.2022
Майстер Валерий Кравчук PRO
110
грн / м²
Вказано на
22.06.2022
Майстер Александр Хоменко PRO
80
грн / м²
Вказано на
28.06.2022
Майстер Вова Волоско PRO
100
грн / м²
Вказано на
16.06.2022
Компанія StroyKomplex.pro PRO
100
грн / м²
Вказано на
04.10.2021
Бригада Владар PRO
75
грн / м²
Вказано на
17.06.2022

Лінолеум як покриття для підлоги


В даний час вибір підлогового покриття неймовірно широкий, але найбільш поширеною як і раніше залишається укладання лінолеуму, ковроліну. Інформація актуальна на 2022 г. Ці покриття відрізняються порівняно невисокою вартістю, і при бажанні їх можна знайти практично в будь-якій точці нашої країни. Якщо ви сумніваєтеся, на якому з цих варіантів краще зупинитися, то Вам слід уважно вивчити переваги і недоліки кожного з них, а потім, виходячи з власних уподобань, визначитися з вибором.

Лінолеум вважається одним з найдоступніших і практичних підлогових покриттів, причому технології XXI століття дозволяють значно продовжити термін його служби і підвищити зносостійкість. Для укладання лінолеуму не потрібна бездоганно рівна поверхня, а подальша чистка і зовсім не складає труднощів, так як забруднення досить легко відмиваються при звичайному митті підлог без використання агресивних миючих засобів. У будівельних магазинах можна знайти дуже цікаві і навіть благородні імітації паркету або плитки, а також інші незвичайні малюнки на лінолеумі.

Незважаючи на всі переваги, у лінолеуму є один мінус: важка м'яка і корпусні меблі здатні залишати на ньому вм'ятини, і цей дефект стане помітний після першої ж перестановки. Наскільки істотний цей недолік, звичайно, вирішує кожен для себе особисто. Зате лінолеум відмінно підходить для приміщень з великою прохідністю або кухні. При цьому він не володіє теплоізоляційними властивостями, тому ходити по ньому доведеться в домашньому взутті, якщо тільки ви не гартувалися босоногим ходінням з дитинства.

Ковролін може викликати асоціації з паласом в силу свого зовнішнього вигляду і гнучкості, але при цьому він може похвалитися більшою довговічністю (до 15 років експлуатації) і функціональністю. Цей вид підлогового покриття з непоганими теплоізоляційними властивостями і самими різними фактурами можна побачити в самих різних приміщеннях. Не варто стелити ковролін в прихожих і місцях з постійним потоком людей, так як його головним недоліком є складний догляд. Погодьтеся, вельми невдячна справа-відчищати покриття від різних забруднень, особливо, якщо знаєш, що зовсім скоро воно знову забрудниться.

Нерідко ковролін можна зустріти в дитячій кімнаті або вітальні, а також в квартирах з холодними підлогами, які хочеться утеплити будь-яким доступним способом. Для Його чищення оптимальним виходом буде придбання спеціального пилососа, в якому передбачена функція парової обробки.

Наостанок додамо, що якщо ви зважилися зробити в своєму будинку (офісі або іншій будівлі) ремонт підлогового покриття, то найнадійнішим вашим помічником у цій справі стане наш сайт http://www.rabotniki.ua. У нас ви знайдете професіоналів, які знайомі з усіма особливостями технології з укладання лінолеуму і ковроліну, а значить, виконають свою роботу на високому рівні, що дозволити збільшити термін експлуатації підлогового покриття і надати йому неперевершений зовнішній вигляд.

Укладання лінолеуму або килимового покриття без клею - Часті питання

→ Яка середня ціна на послугу Укладання лінолеуму або килимового покриття без клею?

Середня ціна 76 грн/м² на основі прайс-листів від 1040 майстрів.

Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.

Діапазон цін на цю послугу:

  • Мінімальна ціна 50 грн/м²
  • Максимальна ціна 130 грн/м²
→ Де знайти майстра на послугу Укладання лінолеуму або килимового покриття без клею?
Ви можете створити тендер на цьому сайті з тематики Укладання лінолеуму або килимового покриття без клею і майстри надішлють Вам свої пропозиції.
→ Скільки майстрів пропонують Укладання лінолеуму або килимового покриття без клею?
Даний вид послуги пропонують 1040 майстрів. Всі пропозиції зручно показані на 104 сторінках.
→ Актуальна ціна в 2022 г. на "Укладання лінолеуму або килимового покриття без клею"?
Перерахунок цін відбувається кожен день. Остання ціна в розділі Укладання лінолеуму або килимового покриття без клею від 29.06.2022 р
Служба підтримки