Укладання лінолеуму і килимового покриття у м. Богородчани

×
Богородчани
Розраховано на 26.01.2021
Мінімальна ціна
45 грн / м²
Середньоринкова ціна
71 грн / м²
Максимальна ціна
120 грн / м²
Бригада ''Строим Штукатурим Ремонтируем'' PRO
Бригада Рейтинг: 65 з 80
Київ (Може приїхати в м. Богородчани)
65
грн / м²
Вказано на
14.08.2020
Майстер Василий Кавецкий PRO
Майстер Рейтинг: 64 з 80
Івано-Франківськ (Може приїхати в м. Богородчани)
100
грн / м²
Вказано на
26.01.2021
Бригада Ю.М PRO
Бригада Рейтинг: 55 з 80
Київ (Може приїхати в м. Богородчани)
75
грн / м²
Вказано на
08.01.2021
Бригада ФОП Троицкий PRO
Бригада Рейтинг: 54 з 80
Новоград-Волинський (Може приїхати в м. Богородчани)
60
грн / м²
Вказано на
21.02.2020
Бригада Компания Devileplus.
Бригада Рейтинг: 52 з 80
Київ (Може приїхати в м. Богородчани)
40
грн / м²
Вказано на
08.12.2017
Компанія ООО Сильвер Групп Стар PRO
Компанія Рейтинг: 51 з 80
Київ (Може приїхати в м. Богородчани)
40
грн / м²
Вказано на
13.05.2020
Бригада Мастер-груп
Бригада Рейтинг: 49 з 80
Рівне (Може приїхати в м. Богородчани)
70
грн / м²
Вказано на
19.09.2020
Бригада СТРОИТЕЛЬСТВО И РЕМОНТ
Бригада Рейтинг: 49 з 80
Одеса (Може приїхати в м. Богородчани)
60
грн / м²
Вказано на
25.01.2021
Бригада Оперативная Бригада
Бригада Рейтинг: 48 з 80
Харків (Може приїхати в м. Богородчани)
65
грн / м²
Вказано на
21.04.2020
Компанія RAmarket
Компанія Рейтинг: 48 з 80
Київ (Може приїхати в м. Богородчани)
40
грн / м²
Вказано на
10.07.2020

Лінолеум як покриття для підлоги


В даний час вибір підлогового покриття неймовірно широкий, але найбільш поширеною як і раніше залишається укладання лінолеуму, ковроліну. Інформація актуальна на 2021 г. Ці покриття відрізняються порівняно невисокою вартістю, і при бажанні їх можна знайти практично в будь-якій точці нашої країни. Якщо ви сумніваєтеся, на якому з цих варіантів краще зупинитися, то Вам слід уважно вивчити переваги і недоліки кожного з них, а потім, виходячи з власних уподобань, визначитися з вибором.

Лінолеум вважається одним з найдоступніших і практичних підлогових покриттів, причому технології XXI століття дозволяють значно продовжити термін його служби і підвищити зносостійкість. Для укладання лінолеуму не потрібна бездоганно рівна поверхня, а подальша чистка і зовсім не складає труднощів, так як забруднення досить легко відмиваються при звичайному митті підлог без використання агресивних миючих засобів. У будівельних магазинах можна знайти дуже цікаві і навіть благородні імітації паркету або плитки, а також інші незвичайні малюнки на лінолеумі.

Незважаючи на всі переваги, у лінолеуму є один мінус: важка м'яка і корпусні меблі здатні залишати на ньому вм'ятини, і цей дефект стане помітний після першої ж перестановки. Наскільки істотний цей недолік, звичайно, вирішує кожен для себе особисто. Зате лінолеум відмінно підходить для приміщень з великою прохідністю або кухні. При цьому він не володіє теплоізоляційними властивостями, тому ходити по ньому доведеться в домашньому взутті, якщо тільки ви не гартувалися босоногим ходінням з дитинства.

Ковролін може викликати асоціації з паласом в силу свого зовнішнього вигляду і гнучкості, але при цьому він може похвалитися більшою довговічністю (до 15 років експлуатації) і функціональністю. Цей вид підлогового покриття з непоганими теплоізоляційними властивостями і самими різними фактурами можна побачити в самих різних приміщеннях. Не варто стелити ковролін в прихожих і місцях з постійним потоком людей, так як його головним недоліком є складний догляд. Погодьтеся, вельми невдячна справа-відчищати покриття від різних забруднень, особливо, якщо знаєш, що зовсім скоро воно знову забрудниться.

Нерідко ковролін можна зустріти в дитячій кімнаті або вітальні, а також в квартирах з холодними підлогами, які хочеться утеплити будь-яким доступним способом. Для Його чищення оптимальним виходом буде придбання спеціального пилососа, в якому передбачена функція парової обробки.

Наостанок додамо, що якщо ви зважилися зробити в своєму будинку (офісі або іншій будівлі) ремонт підлогового покриття, то найнадійнішим вашим помічником у цій справі стане наш сайт http://www.rabotniki.ua. У нас ви знайдете професіоналів, які знайомі з усіма особливостями технології з укладання лінолеуму і ковроліну, а значить, виконають свою роботу на високому рівні, що дозволити збільшити термін експлуатації підлогового покриття і надати йому неперевершений зовнішній вигляд.

Служба підтримки