Збірка і монтаж електрощита у м. Львів

×
Львів
Розраховано на 27.09.2023
Мінімальна ціна
250 грн / шт.
Середньоринкова ціна
364 грн / шт.
Максимальна ціна
420 грн / шт.
Бригада УРОВЕНЬ
350
грн / шт.
Вказано на
03.04.2023
Бригада Ремонт приміщень
325
грн / шт.
Вказано на
14.09.2023
Майстер Мар'ян Загарук
150
грн / шт.
Вказано на
12.07.2022
Бригада Ростислав ЕМР
420
грн / шт.
Вказано на
20.07.2023
Бригада Оселя Мрії
500
грн / шт.
Вказано на
02.04.2023
Бригада ПП Савкін
200
грн / шт.
Вказано на
05.08.2020
Компанія House-bud
350
грн / шт.
Вказано на
20.08.2023
Бригада smart home
400
грн / шт.
Вказано на
28.08.2023
Майстер Павло Заславський
200
грн / шт.
Вказано на
13.04.2018
Бригада TotalBudPro
300
грн / шт.
Вказано на
13.03.2023
Схожі ціни
Інші міста

Сучасне життя вимагає використання безлічі електричної техніки. Інформація актуальна на 2023 г. Для того, щоб вона працювала безпечно, справно і без перебоїв, необхідно подбати про наявність пристрою, який зможе відповідати за розподіл і контроль електричної енергії, яка надходить в будинок з мережі. Роль такого пристрою відіграє електричний щиток.

Власними силами займатися складанням електрощитка для приватного будинку або квартири не варто, якщо ви не розбираєтеся в даній техніці. Краще довірити складання і монтаж електрощита у Львові перевіреними і кваліфікованим майстрам, яких допоможе знайти сайт "всі працівники".  Вартість монтажу електрощитка, а також іншу, що цікавлять вас інформацію ви можете уточнити безпосередньо у фахівця.

Процес складання електрощитка в квартирі

Електричний щиток – це, в більшості випадків, просто корпус, в якому в подальшому встановлюють такі електричні прилади, як нульова шику, головний вимикач мережі, розподільна шина і т.д. Головне правило при складанні електрощита 220В-робота може відбуватися тільки при відключеній електропроводці. Якщо ж відключити електропроводку немає можливості, тоді можна працювати в діелектричних рукавичок.

Монтаж електричного щитка включає такі етапи:

  1. Вибір і монтаж корпусу

Вибрати електричний щиток можна самостійно або ж довірити цю справу майстру. Найкраще віддавати перевагу пластмасовому корпусу. Вибираючи вид щитка, враховуйте тип проводки у вашій оселі. Якщо вона відкрита, тоді варто вибрати навісну установку щитка. Якщо ж проводка прихована, то в стіні необхідно зробити нішу для проводки. Прикріпити корпус щитка до стіни можна на шурупи або саморізи. У першому і другому варіанті повинен бути забезпечений вільний доступ до щитка.

  1. Підключення лічильника

Електричний лічильник повинен підключатися до мережі, і його монтажем повинні займатися безпосередньо представники мережевої компанії. Але при необхідності можна це зробити самостійно.

  1. Монтаж автоматів, УЗО і шин

Щоб вмонтувати шини, УЗО і автомати, необхідно знайти DIN‑планки в щитку. Як правило, їх три штуки-одна достовірніше і дві коротші. На короткі планки потрібно вмонтувати УЗО і вимикач мережі, а на довгу монтують автомати виключення. З'єднати автомати між собою можна за допомогою розподільної шини.

Збірка електрощита 380в професійними майстрами Львова

Подумайте про безпечну роботу електроприладів і замовте збірку і монтаж електрощитка прямо зараз! Для цього вбийте в пошук потрібну вам послугу, а потім виберете із запропонованого списку кандидатів одного або декількох виконавців.

У списку можуть бути послуги, як будівельних фірм, так і бригад майстрів і окремих фахівців. При виборі виконавця перегляньте його портфоліо і резюме, перечитайте відгуки, а також уточніть наявність портфоліо і досвіду, адже це запорука якісної роботи.

Установка електрощитка - Часті питання

→ Яка середня ціна на послугу Установка електрощитка у м. Львів?

Середня ціна 364 грн/шт. на основі прайс-листів від 62 майстрів.

Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.

Діапазон цін на цю послугу:

  • Мінімальна ціна 250 грн/шт.
  • Максимальна ціна 420 грн/шт.
→ Де знайти майстра на послугу Установка електрощитка у м. Львів?
Ви можете створити тендер на цьому сайті з тематики Установка електрощитка у м. Львів і майстри надішлють Вам свої пропозиції.
→ Скільки майстрів пропонують Установка електрощитка у м. Львів?
Даний вид послуги пропонують 62 майстрів. Всі пропозиції зручно показані на 7 сторінках.
→ Актуальна ціна в 2023 г. на "Установка електрощитка у м. Львів"?
Перерахунок цін відбувається кожен день. Остання ціна в розділі Установка електрощитка у м. Львів від 27.09.2023 р
Служба підтримки