Підключення електролічильника у м. Львів

×
Львів
Розраховано на 21.09.2023
Мінімальна ціна
300 грн / шт.
Середньоринкова ціна
403 грн / шт.
Максимальна ціна
550 грн / шт.
Бригада УРОВЕНЬ
500
грн / шт.
Вказано на
03.04.2023
Бригада Ремонт приміщень
550
грн / шт.
Вказано на
14.09.2023
Бригада Ростислав ЕМР
350
грн / шт.
Вказано на
20.07.2023
Бригада Оселя Мрії
600
грн / шт.
Вказано на
02.04.2023
Компанія House-bud
500
грн / шт.
Вказано на
20.08.2023
Бригада smart home
360
грн / шт.
Вказано на
28.08.2023
Майстер Павло Заславський
200
грн / шт.
Вказано на
13.04.2018
Майстер Андрій Стельмах
100
грн / шт.
Вказано на
18.04.2022
Майстер Володимир Ілевич
250
грн / шт.
Вказано на
04.08.2023
Компанія ФОП Пшеницький Руслан Іванович
200
грн / шт.
Вказано на
02.12.2021
Схожі ціни
Інші міста

Щоб мати можливість легально фіксувати споживання електричної енергії, необхідно встановити електричний лічильник, який буде вести облік. Інформація актуальна на 2023 г. Підключення електролічильника в будинку - це складна процедура, яка повинна виконуватися строго за правилами і з урахуванням всіх вимог. Якщо чогось не врахувати, то лічильник не прийме в експлуатацію представник мережевої компанії.

Самостійно займатися підключенням електролічильника в квартирі не варто, оскільки це, по-перше, загрожує тим, що ви можете зіпсувати лічильник, а по-друге, це вкрай небезпечно. Найкраще довірити це завдання перевіреному і кваліфікованому електрику, знайти якого допоможе сайт «працівники».

Встановлення електролічильника: ціна у Львові

Навіть в тому випадку, якщо монтажем електричного лічильника будете займатися не ви, а професійний майстер, правила установки все ж слід знати. На установку безпосередньо впливає тип приладу, то, які у нього є особливості, і якої складності механізм. Як правило, монтаж електролічильника має на увазі:

Починається монтаж приладу з закріплення його в корпусі електричного щитка, кріпиться він на гвинти. Також необхідно вмонтувати DIN-рейку, а на неї встановити автоматичні вимикачі. Завдяки їм буде забезпечена безпечна експлуатація електричної проводки.

На даному етапі необхідно зайнятися установкою шину, її кріплять на опорні ізолятори або на DIN-рейку. В процесі монтажу варто відключити електромережу, оскільки категорично заборонено виникнення коротких замикань.

До нижніх затискачів вимикачів необхідно приєднати фазні провідники. Провід заземлення приєднується до заземлюючої шини, а провідник – до провідникової. Верхні контакти необхідно з'єднати між собою перемичками.

Для того, щоб лічильник був встановлений за правилами, необхідно підключити контакт «фази» з верхніми вимикачами, а нульову шину необхідно підключити до «нуля» лічильника. Після цього фахівець повинен прикріпити прилад в електричному щиті.

Вмонтований облаштування необхідно випробувати на холостому ходу, а після цього повільного збільшувати навантаження. Якщо прилад працює відмінно, тоді можна віддавати його на перевірку і установку пломб контролеру з мережевої компанії.

Встановлення лічильника електроенергії: ціни у Львові від кваліфікованих фахівців

Дати підключити лічильник електричний? Ціна на таку послугу буде залежати від:

На сайті www.rabotniki.ua можна замовити послуги кваліфікованих фахівців за найнижчою вартістю! Перед тим, як почати співпрацю з обраним кандидатом уточніть наявність досвіду, кваліфікацію, повну вартість послуги, а також термін виконання роботи. Це убезпечить вас від виникнення непередбачених ситуацій.

Підключення електролічильника - Часті питання

→ Яка середня ціна на послугу Підключення електролічильника у м. Львів?

Середня ціна 403 грн/шт. на основі прайс-листів від 51 майстрів.

Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.

Діапазон цін на цю послугу:

  • Мінімальна ціна 300 грн/шт.
  • Максимальна ціна 550 грн/шт.
→ Де знайти майстра на послугу Підключення електролічильника у м. Львів?
Ви можете створити тендер на цьому сайті з тематики Підключення електролічильника у м. Львів і майстри надішлють Вам свої пропозиції.
→ Скільки майстрів пропонують Підключення електролічильника у м. Львів?
Даний вид послуги пропонують 51 майстрів. Всі пропозиції зручно показані на 6 сторінках.
→ Актуальна ціна в 2023 г. на "Підключення електролічильника у м. Львів"?
Перерахунок цін відбувається кожен день. Остання ціна в розділі Підключення електролічильника у м. Львів від 21.09.2023 р
Служба підтримки