Установка і підключення світильника стельового у м. Одеса

×
Одеса
Розраховано на 26.06.2022
Мінімальна ціна
150 грн / шт.
Середньоринкова ціна
170 грн / шт.
Максимальна ціна
200 грн / шт.
Компанія ФЛП Яковенко PRO
160
грн / шт.
Вказано на
30.03.2022
Майстер Дмитрий Дьяченко
130
грн / шт.
Вказано на
21.01.2022
Майстер Дмитрий Дьяченко
130
грн / шт.
Вказано на
03.11.2021
Бригада LuxBuilding
200
грн / шт.
Вказано на
07.01.2022
Бригада AnteElectro
150
грн / шт.
Вказано на
07.02.2022
Бригада Кум в Помощь
150
грн / шт.
Вказано на
02.09.2021
Бригада Фоп. Карпичко
150
грн / шт.
Вказано на
07.11.2021
Компанія Строительная компания AGK
145
грн / шт.
Вказано на
25.02.2022
Компанія ТОВ "БУДУЄМО З НАМИ"
80
грн / шт.
Вказано на
07.01.2018
Компанія ООО "Ама Декор"
154
грн / шт.
Вказано на
01.12.2021
Схожі ціни
Інші міста

Стельові світильники-це найкраще рішення для кімнат з низькими стелями. Інформація актуальна на 2022 г. Такі освітлювальні прилади можна кріпити щільно до стелі, і вони нікому не будуть заважати при пересуванні по кімнаті. Виглядають ці прилади для освітлення акуратно, з їх допомогою можна виконати різноманітні варіанти декору будь-якого приміщення. Установка стельових світильників вимагає деяких знань в області роботи з електропроводкою, так як потрібно точно знати, куди який провід потрібно підключити. Саме тому найкраще скористатися послугами фахівців, яких можна знайти на порталі VSERABOTNIKI.COM.

Монтаж стельових світильників: необхідні інструменти

Для того щоб виконати роботу і не шукати необхідні інструменти в процесі, їх слід підготувати заздалегідь. Що знадобитися?

Підключення стельових світильників: процес роботи

Роботу слід почати з знеструмлення приміщення. Далі потрібно розібрати інструкцію обраного стельового освітлювального приладу, там повинні бути вказані нюанси підключення. В цілому, сам процес буде виглядати наступним чином:

Установка стельових світильників в натяжна стеля проводиться звичайним способом, тільки монтажні роботи виконуються до того, як навішується стеля. Після монтажу встановлюється тільки декоративна частина освітлювального приладу, тобто вкручується лампочка і плафон. Слід зазначити, що дроти, які підводяться до освітлювальних приладів під час монтажу, потрібно "одягати" в гофровані трубки. Це необхідно, щоб уникнути їх контакту з металевими частинами каркаса стелі.

Як видно, підключення стельових світильників вимагає великих знань, особливо, якщо робота ще ускладнюється установкою натяжних стель. Саме тому найкраще скористатися послугами фахівців, яких можна знайти на порталі VSERABOTNIKI.COM.

Як це зробити? Створіть заявку-тендер, опишіть спектр необхідної роботи і бажаний результат, який ви хочете отримати від майстра. Дочекайтеся відгуку і виберіть фахівця. Не хочете чекати? Робота сервісу побудована таким чином, що можна і не чекати, а самому пошукати майстра. Для цього скористайтеся вкладкою будівельники. Скільки коштує установка світильника в Одесі? Для цього скористайтеся вкладками розцінки або Калькулятор.

Якщо при роботі з сайтом у вас виникли питання або будь-які проблеми, напишіть адміністратору. Можете бути впевнені, ваш запит буде розглянуто в самий найближчий час, адже нам важливий комфорт кожного клієнта!

Установка і підключення світильника стельового Армстронг - Часті питання

→ Яка середня ціна на послугу Установка і підключення світильника стельового Армстронг у м. Одеса?

Середня ціна 170 грн/шт. на основі прайс-листів від 67 майстрів.

Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.

Діапазон цін на цю послугу:

  • Мінімальна ціна 150 грн/шт.
  • Максимальна ціна 200 грн/шт.
→ Де знайти майстра на послугу Установка і підключення світильника стельового Армстронг у м. Одеса?
Ви можете створити тендер на цьому сайті з тематики Установка і підключення світильника стельового Армстронг у м. Одеса і майстри надішлють Вам свої пропозиції.
→ Скільки майстрів пропонують Установка і підключення світильника стельового Армстронг у м. Одеса?
Даний вид послуги пропонують 67 майстрів. Всі пропозиції зручно показані на 7 сторінках.
→ Актуальна ціна в 2022 г. на "Установка і підключення світильника стельового Армстронг у м. Одеса"?
Перерахунок цін відбувається кожен день. Остання ціна в розділі Установка і підключення світильника стельового Армстронг у м. Одеса від 26.06.2022 р
Служба підтримки