Підключення електролічильника у м. Одеса

×
Одеса
Розраховано на 24.05.2024
Мінімальна ціна
400 грн / шт.
Середньоринкова ціна
433 грн / шт.
Максимальна ціна
500 грн / шт.
Майстер Фоп. Карпичко
400
грн / шт.
Вказано на
13.05.2024
Бригада Кум в Помощь
100
грн / шт.
Вказано на
05.09.2022
Бригада Строй-max
200
грн / шт.
Вказано на
06.08.2017
Майстер Андрей Лысюк
500
грн / шт.
Вказано на
06.05.2024
Майстер Юрій Електромонтаж
400
грн / шт.
Вказано на
06.12.2023
Майстер Василий Грек
500
грн / шт.
Вказано на
18.09.2023
Майстер Андрей Наумов
150
грн / шт.
Вказано на
24.12.2017
Майстер Сергей Щербинин
250
грн / шт.
Вказано на
01.12.2022
Майстер Иван Казаков
100
грн / шт.
Вказано на
13.07.2022
Майстер Євген Кушніренко
400
грн / шт.
Вказано на
23.03.2024
Схожі ціни
Інші міста

Сучасне житло неможливо уявити без електроенергії. Інформація актуальна на 2024 г. Вона дає людям світло, тепло, забезпечує роботу побутових приладів. Щоб стати легальним споживачем електроенергії, необхідно підключити електричний лічильник. Ціна на установку і підключення залежить від ряду факторів: виду приладу, місця проведення робіт, переліку необхідних робіт.

Підключення електролічильника в квартирі

Лічильники електроенергії бувають різних видів:

У приватному будинку, квартирі або офісі використовуються однофазні лічильники. Максимальний струм для такого приладу-13-32а. у місцях, де очікується велика витрата електроенергії, краще встановлювати трифазний лічильник. Залежно від того, скільки тарифів електроенергії бажано використовувати (один, два або більше), вибирається одно -, друх - або багатотарифний прилад. Що стосується принципу роботи, то на сьогоднішній день все більшу популярність завойовують індукційні лічильники, як більш точні.

Точність показань електролічильника залежить від факторів зовнішнього середовища (вологість, температура і т.д.), тому важливо простежити, щоб місце розміщення приладу відповідало потрібним вимогам.

Установка лічильника електроенергії. Ціна. Одеса

Установка і підключення електролічильника – це складний вид робіт, до того ж пов'язаний з певними ризиками, тому довірити їх краще професіоналам. На нашому сайті клієнт легко підбере фахівця для такого завдання, як установка електролічильника. Ціни в Одесі на послуги наших майстрів вказані на сайті, так само, як і інша необхідна інформація:

Проаналізувавши профілі фахівців, у замовника є можливість вийти на контакт з вподобаному майстром по телефону або прямо на сайті, щоб обговорити деталі, задати уточнюючі питання. Також надається можливість створити тендер: вказати, який вид робіт потрібно виконати, яка бажана ціна в Одесі на установку електролічильника, і почекати, коли наші фахівці самі зв'яжуться з клієнтом.

Електрики, зареєстровані на нашому сайті, виконують весь необхідний перелік послуг, необхідних для підключення електролічильника в будинку:

На нашому сайті клієнт знайде фахівців як для установки і підключення лічильників електроенергії з нуля, так і для їх заміни, адже прилади мають певний термін експлуатації.

Правильна установка і підключення лічильника – непросте завдання, вона вимагає особливих, вузькоспеціалізованих знань. Необхідно дотримати всі правила, щоб контролюючі органи прийняли прилад в експлуатацію. Послуги професійного електрика-гарантія якісної роботи, відсутності можливих проблем і ризиків.

Підключення електролічильника - Часті питання

→ Яка середня ціна на послугу Підключення електролічильника у м. Одеса?

Середня ціна 433 грн/шт. на основі прайс-листів від 65 майстрів.

Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.

Діапазон цін на цю послугу:

  • Мінімальна ціна 400 грн/шт.
  • Максимальна ціна 500 грн/шт.
→ Де знайти майстра на послугу Підключення електролічильника у м. Одеса?
Ви можете створити тендер на цьому сайті з тематики Підключення електролічильника у м. Одеса і майстри надішлють Вам свої пропозиції.
→ Скільки майстрів пропонують Підключення електролічильника у м. Одеса?
Даний вид послуги пропонують 65 майстрів. Всі пропозиції зручно показані на 7 сторінках.
→ Актуальна ціна в 2024 г. на "Підключення електролічильника у м. Одеса"?
Перерахунок цін відбувається кожен день. Остання ціна в розділі Підключення електролічильника у м. Одеса від 24.05.2024 р
Служба підтримки