Підключення силових вимикачів, УЗО у м. Одеса

×
Одеса
Розраховано на 21.09.2023
Мінімальна ціна
180 грн / шт.
Середньоринкова ціна
220 грн / шт.
Максимальна ціна
250 грн / шт.
Бригада Андрей Дяченко
75
грн / шт.
Вказано на
01.06.2019
Бригада Фоп. Карпичко
180
грн / шт.
Вказано на
05.02.2023
Бригада Reach Home
100
грн / шт.
Вказано на
21.05.2018
Майстер Олег Бидзинский
250
грн / шт.
Вказано на
25.02.2023
Компанія ТОВ "БУДУЄМО З НАМИ"
75
грн / шт.
Вказано на
07.01.2018
Компанія Строительная компания AGK
180
грн / шт.
Вказано на
18.04.2023
Компанія Ремстройодесса
200
грн / шт.
Вказано на
09.10.2022
Майстер Николай Cырцов
100
грн / шт.
Вказано на
03.05.2020
Бригада Строй-max
70
грн / шт.
Вказано на
06.08.2017
Бригада Бригада "Профикровля"
80
грн / шт.
Вказано на
16.04.2020
Схожі ціни
Інші міста

При створенні електромережі для будинку, офісу або будь-якого іншого приміщення, головним завданням стає безпека функціонування мережі. Інформація актуальна на 2023 г. Знизити можливі ризики до мінімуму допоможуть спеціальні захисні пристрої-силові вимикачі і УЗО.

Підключення силових вимикачів

Функції силових вимикачів:

Вимикачі бувають різних видів: внутрішні і зовнішні (за способом установки); електромагнітні, електрогазові, повітряні, вакуумні і масляні (по використовуваної дузі).

При підключенні в обов'язковому порядку враховується, що прилад повинен витримувати багаторазове включення/відключення струмів (в тому числі і струмів КЗ), що не перевищують Номінальний струм приладу; необмежений час проходження струмів; а також мати високу готовність до автоматичного повторного включення після безтокової паузи.

Силові вимикачі монтуються в спеціально призначених для них осередках або візках.

Монтаж УЗО

Облаштування захисного відключення (УЗО) призначене для того, щоб моментально розпізнавати витік струму і негайно реагувати на неї, відключаючи окрему лінію або цілу мережу. УЗО дуже корисні при пошкодженні ізоляції проводки в електричних приладах, при необережному поводженні з електричною проводкою. У таких випадках облаштування відключить струм настільки швидко, що значної шкоди людині, яка неакуратно взаємодіяв з проводкою, не буде заподіяно.

Пристрої захисного відключення, як правило, встановлюються на розподільному щитку, але є і вбудовані пристрої таких видів:

При монтажі УЗО необхідно пам'ятати, що облаштування захисного відключення потрібно вибирати, виходячи із завдань, які перед ним ставиться. Якщо мова йде про захист мешканців будинку, досить пристрою на 30 мА. На великих об'єктах і підприємствах монтують УЗО на 100 мА або 300 мА.

Монтаж силових вимикачів. Одеса

Наш сайт може стати хорошим помічником для пошуку кваліфікованих майстрів. Тут надана велика інформація про фахівців, що надають послуги з монтажу силових вимикачів, УЗО в Одесі. Відомості про працівників легко відфільтрувати за рейтингом, вартістю робіт або актуальності послуг, що надаються, в залежності від того, що важливіше замовнику. У профілях майстрів (бригад/компаній) доступні докладні резюме, приклади виконаних робіт, Відгуки клієнтів, контакти.

При бажанні можна створити тендер на виконання монтажу силових вимикачів, УЗО в Одесі. Все, що потрібно, це заповнити готову форму із зазначенням своїх даних, виду робіт і місця їх проведення. А далі-вибрати одну з заявок, що надійшли.

Наші майстри допоможуть не тільки встановити силовий вимикач або УЗО, але і проконсультують з приводу того, яке саме захисний засіб краще вибрати, продумати схему підключення і виконати роботи на професійному рівні. Це забезпечить безпечне функціонування електромережі і захистить мешканців від можливих нещасних випадків.

Установка силових вимикачів, УЗО - Часті питання

→ Яка середня ціна на послугу Установка силових вимикачів, УЗО у м. Одеса?

Середня ціна 220 грн/шт. на основі прайс-листів від 78 майстрів.

Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.

Діапазон цін на цю послугу:

  • Мінімальна ціна 180 грн/шт.
  • Максимальна ціна 250 грн/шт.
→ Де знайти майстра на послугу Установка силових вимикачів, УЗО у м. Одеса?
Ви можете створити тендер на цьому сайті з тематики Установка силових вимикачів, УЗО у м. Одеса і майстри надішлють Вам свої пропозиції.
→ Скільки майстрів пропонують Установка силових вимикачів, УЗО у м. Одеса?
Даний вид послуги пропонують 78 майстрів. Всі пропозиції зручно показані на 8 сторінках.
→ Актуальна ціна в 2023 г. на "Установка силових вимикачів, УЗО у м. Одеса"?
Перерахунок цін відбувається кожен день. Остання ціна в розділі Установка силових вимикачів, УЗО у м. Одеса від 21.09.2023 р
Служба підтримки