Всі побутові прилади, в тому числі і мийки, умивальники приєднуються до системи водопостачання за допомогою підводки. Інформація актуальна на 2025 г. Вона буває двох типів: жорстка і гнучка. Останній варіант і використовують найчастіше, адже гнучкої підводці можна надати будь-яку форму. Але вона служить менше, ніж жорстка, тому потребує періодичної заміни. Незважаючи на це її використовують більшість майстрів, завдяки наступним перевагам:
Заміна гнучкого підведення також вимагає певних знань. Його не можна монтувати поруч з джерелами сильного нагрівання. Щоб зрозуміти всі нюанси монтажу, варто розібратися з чого складається цей з'єднувальний елемент.
Заміна гнучкої підводки - як вибрати правильну?
Гнучка підводка - це гумовий або каучуковий шланг, обплетений спеціальною металевою ниткою. Вона може бути виготовлена з різних матеріалів. Є алюмінієва, нейлонова, нержавійка та інші види обплетення. Відповідно і шланги будуть мати різну ціну і термін служби. Це перше, що варто знати при покупці.
Важливо! Заздалегідь потрібно дізнатися, для якої води призначений шланг —
холодної або гарячої. Якщо ви підводите воду до умивальника або мийці, то купуйте універсальний варіант. Його можна визначити за наявністю червоних і синіх ниток в оплітці.
Для подачі питної води не можна використовувати стандартну гнучку підводку. Є спеціальні шланги з нетоксичної гуми (каучуку), вони абсолютно нешкідливі.
Рано чи пізно будь-яка підводка зношується і приходить в непридатність. Коли з'являється навіть невелика протікання, варто задуматися про те, щоб поміняти підводку води. Сантехнік зробить цю роботу якісно і досить швидко, а також допоможе вам з вибором відповідного гнучкого підведення. Сам процес заміни виглядає наступним чином:
Увага! Ніяких ущільнювачів гайки не вимагають оскільки там вже є гумова прокладка. Штуцер або гайку слід закручувати до упору, але не дуже сильно, інакше порветься ця сама прокладка.
На цьому заміна закінчена. Все що залишилося, це перевірити систему на герметичність. Правильно змонтована гнучка підводка буде служити вам довгий час не приносячи ніяких незручностей.
На нашому сайті "ВСІ працівники" ви знайдете безліч пропозиції від майстрів і бригад по заміні гнучких підводів. Приблизна вартість роботи за м пог. вказана поруч з ім'ям майстра. Точна ціна залежить від різьблення підводки (вона буває внутрішня і зовнішня), типу змішувача, його розташування та інших індивідуальних факторів.
Середня ціна 173 грн/м.пог. на основі прайс-листів від 12 майстрів.
Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.
Діапазон цін на цю послугу: