Потрібно допроектувати будинок 150 м2 (ескізне проектування) (Київ)

№218323
Тендер закритий
Потрібно допроектувати будинок 150 м2 (ескізне проектування) (Київ)

Є розуміння зовнішнього вигляду будинку.
Є чорновик планування.
Потрібно зібрати це в купу в електронний вигляд, додумати навіс для авто щоб можна було подати через ДІЮ на погодження і на повідомлення про початок будівництва.

бажано б мати змогу зустрітися хоч раз на місці забудови

Бюджет до 5 000 грн
Власник
Можна почати 30.06.2025
Відредаговано 03.07.2025, 11:37:48

-Naum- Viman
Зареєстрований 11 років тому
Був на сайті 17 днів тому
Київ (Київська область)
Пропозиції по тендеру (2)
Майстер Наті Наті
На сайті вже 11 років тому
Був 6 годин тому
Рейтинг: 49 з 80

Бажаю чудового дня!

Пропоную вам свої комплексні послуги:

+ Розробку цікавого Дизайну Фасаду Будівлі (моделювання будівлі, тераси, навісу, різні варіанти дизайна фасадів, кольори, матеріали, освітлення (нічна/вечірня версії), 3д візуалізація, 3д відео-ролик, 360 град. панорами і т.д.)

https://gnadesigngroup.org.ua/ua/budivli.html

+ розробку зонування/планування та проектування благоустрою території та Ландшафтного дизайна, вхідної/в їздної групи, тераси, навісу, різноманітних зон відпочинку, підбір рослин та тротуарної плитки/доріжок, моделювання індивідуальних локацій, 3д візуалізацію цього, 2д плани, освітлення (нічна версія), 3д відео-ролик, 360 градусів панорами.

https://gnadesigngroup.org.ua/ua/terytoriia.html

+ Дизайн Інтер єра (розробка цікавих рішень, 3д візуалізація, 3д планування/зонування з розміщенням меблів, план електрики, 2д плани, підбір кольорів, меблів, світла, декору, креатива і т.д), 3д тур по приміщенням- 360 градусів панорами.

https://gnadesigngroup.org.ua/ua/interier.html

* При замовленні однієї послуги буде знижка на наступну.

Люблю Творити Індивідуальні, Оригінальні, Креативні рішення. Можу розробити Цікавий дизайн для вас і для тих, з ким ви співпрацюєте, знайомих. Дизайн як для будинків та квартир так і для інших споруд/комерції, бізнесу, приміщень, офісів, закладів, кафе/ресторанів і т.д.

Споруди/Фасад, Ландшафт, Інтер єри, цікаві Інвест. проекти, оригінальні рішення, направлення діяльності, креативні ідеї, арт-об єкти, відео-ролики, благоустрій, творчість, інфо, новини і т.д. див. на моєму сайті:

https://GNAdesigngroup.org.ua

Зв язок: (096) xxx xxxx

20 днів тому
Краща пропозиція
Майстер Сергей Борисенко
На сайті вже 11 років тому
Був 16 годин тому
Вартість робіт: 15000

Добрий день. Можу розробити те що вам потрібно. Багато розробляв будинків. о себе. Архітектор з стажем проектування 40 років. член НСАУ з 1987 р . Працюю у 3д, надам креслення у ПДФ, або іньшому форматі, також ВІМх, та візуалізаціїї. Зустрітись на місці забудови не зможу, але очікую від вас або фото місця, та бажано з йомку ділянки, та скани правовстановлюючих документів.

дзвоніть, пишіть , вайбер та телефон (050) xxx xxxx

Завантажити файли:
19 днів тому
Служба підтримки