Будівельні тендери та замовлення на ремонт

Всього знайдено 179396 тендерів.
×
Продаж залишків після ремонту
Ми запустили новий розділ сайту Materialy.com.ua для продажу залишків матеріалів після ремонту. Сподіваємося Вам сподобається :-) https://www.materialy.ua
№188143
Квартира в жк ірпінь сіті 195 м2/м.п 63 м2 армування фасадною сіткою Закріпити пару кутів в стелю і стіну для закріплення стіни (потрібен пе...
2 роки тому
Бюджет до 34 000 грн
№188140
Нужно положить плитку , на пол и стены. Теплый пол постелить, установить ванну унитаз бойлер , вытяжку, краны.
2 роки тому
Бюджет до 20 000 грн
№188138
Доробити примикання , біля 200м 2 декоратівка штукатурка
2 роки тому
Бюджет до 20 000 грн
№188137
Заливка бетону на ділянці 50м + виготовлення 2-ох бетонних кришок з отворами під люк, встановлення 2-ох бетонних пісковловлювачів
2 роки тому
Бюджет до 50 000 грн
№188135
Шукаю майстра чи майстрів для надання послуг В м. Бровари, квартира 42,8 кв.м машинна штукатурка полу - по усій квартирі, приблизно 7 см вис...
2 роки тому
Бюджет до 50 000 грн
Штукатурка стін та полу, оббивка гіпсокартоном Штукатурка стін та полу, оббивка гіпсокартоном
№188134
Фундамент для дома + плита (разметка, земляные работы, опалубка, армирование, заливка ). Размер по периметру 5 м х 7 м. Кладка стен из керам...
2 роки тому
Бюджет до 100 000 грн
Фундамент, коробка дома, кровля
№188132
Район Теремки / Заболотного Треба зібрати стелю з гіпсокартону Профіля із шагом 40см 200 грн/м2 Буде дві ніші для штор 14 метрів/п та 9 метр...
2 роки тому
Бюджет до 13 500 грн
№188130
Нанесення лакофарбового покриття відповідно до вимог ДСТУ ISO 12944-5/ C4.06-EP/PUR газові труби та обладнання.
2 роки тому
Бюджет до 100 000 грн
№188128
Встановити вбудовану витяжку на готовій кухні в приватному будинку
2 роки тому
Бюджет до 2 000 грн
№188127
Объект - 3к квартира в старом жилом фонде(9этажка, стены бетон). Необходимо поменять всю электрику ( ввод + щиток + проводка). Примерную(!)...
2 роки тому
Бюджет до 70 000 грн
Полная замена электрики в 3к квартире Полная замена электрики в 3к квартире
№188125
Требуется мастер по эпоксидным плиточным углам. Киев, 10 п.м.
2 роки тому
Бюджет до 10 000 грн
№188123
6000 м2 Гипсовая машинная штукатурка 120 грн/м2. Наш материал.
2 роки тому
Бюджет до 720 000 грн
Лідери каталогу
Я занимаюсь профессиональной укладкой блоков и кирпича любой сложности. Выполняю полный комплекс работ по кладке: от возведения несущих и ме...
Наша команда може зробити демонтаж якісно та швидко. Є інструмент, машина для вивезення сміття. Ціни не завищені, оскільки працюємо самі на...
Поставки товарного бетону та розчинів на обєкти в Києві та Київській області. Подача бетононасосу (стріла,стаціонар)
Пропонує якісно і не дорого послуги з будівництва та ремонту приватних, багатоквартирних, адміністративних споруд, будинків і квартир. Крома...
- Відповідальність. - Якість. - Помірні ціни.
Бригада досвідчених монолітчиків з 2003р,виконує заливку монолітних плит перекриття,зі своєю опалубкой Бомбосховищ в приватному секторі Зали...
Проект, монтаж та сервіс - опалення, водопостачання, вентиляция, теплові насоси, фотовольтайка, геліоколектори, розумний будинок та багато щ...
Ми RemStudio, команда досвідчених майстрів, яка виконує ремонти будь-якої складності. Надаємо повний спектр послуг від дизайн-проєкту до реа...
Комплексный ремонт квартир под ключ на професcиональном уровне. Отдельно от комплекса беру в работу: Облицовка керамогранитом (размером до 1...
Наші партнери
Эпицентр
Новая Линия
Строим Дом
Служба підтримки