Монтаж світильника настінного, бра у м. Львів

×
Львів
Розраховано на 26.06.2022
Мінімальна ціна
120 грн / шт.
Середньоринкова ціна
180 грн / шт.
Максимальна ціна
300 грн / шт.
Бригада УРОВЕНЬ
180
грн / шт.
Вказано на
23.01.2022
Майстер Павло Родоман
300
грн / шт.
Вказано на
29.05.2022
Бригада Elektroclass
150
грн / шт.
Вказано на
18.07.2021
Компанія Доброс - Будівельна компанія
60
грн / шт.
Вказано на
03.01.2019
Майстер Ростислав ЕМР
150
грн / шт.
Вказано на
19.04.2022
Бригада Техкомплект
150
грн / шт.
Вказано на
08.09.2021
Майстер Павло Заславський
80
грн / шт.
Вказано на
13.04.2018
Майстер Володимир Ілевич
150
грн / шт.
Вказано на
10.04.2022
Майстер Yriy Dyerd
65
грн / шт.
Вказано на
02.05.2020
Майстер Андрій Миколайович
90
грн / шт.
Вказано на
01.04.2018
Схожі ціни
Інші міста

Настінний світильник це відмінна можливість створити спрямоване світло. Інформація актуальна на 2022 г. Перевага таких світильників в тому, що з їх допомогою можна отримати розсіяне світло, яким можна висвітлити певну ділянку кімнати. Як правило, їх використовують поруч з ліжком, вночі це вкрай зручно, оскільки не потрібно вставати і включати основне освітлення.

Власноруч виконати монтаж бра на стіну складно, оскільки дане завдання має на увазі штроблення стін під проводку, а звичайний, непідготовлена людина, без професійних знань і досвіду, виконати таку процедуру навряд чи зможе. Знайти кваліфікованих фахівців для монтажу настінних світильників можна на сайті www.rabotniki.ua. у них безпосередньо можна уточнити вартість робіт по установці бра.

Підключення настінного світильника: нюанси і тонкощі

Перед тим, як почати установку світильника у Львові, необхідно виконати штроблення стін і підготувати всі потрібні інструменти. Процес монтажу настінного світильника включає пару етапів:

Перший етап розмітка поверхні. Освітлювальний прилад необхідно прикласти до того місця, де ви хочете виконати монтаж світильника, і за допомогою олівця помітити, де будуть розташовуватися пластини монтажу. Після цього пластини потрібно вирівняти за допомогою рівня.

Другий етап свердління отворів. На них необхідно повісити монтажну пластину і прикріпити її, використовуючи дюбеля і саморізи. Головне в цій справі правильно вибрати дриль і насадки.

Третій етап знеструмлення проводу. Відключити мережу від електрики, і перевірити індикаторною викруткою відсутність напруги на дроті;

Четвертий етап кріплення і підключення приладу. Задню частину освітлювального приладу необхідно прикріпити до стіни на планку, після цього потрібно підключити кабель без напруги через клемник всередині. Зверніть увагу на те, що існують такі види світильників, в яких кабель проходить всередину через задню частину корпусу.

П'ятий етап завершення. Необхідно закінчити збір корпусу, подати електроенергію і протестувати освітлювальний прилад.

Установка настінного світильника професійними майстрами

Сайт працівники-найкраще місце для пошуку виконавців для будь-якого типу будівельно-монтажних робіт. Перевага сайту в тому, що ви, по-перше, захищаєте себе від можливих шахраїв, а, по-друге, отримуєте можливість зв'язатися з майстрами безпосередньо, без присутності третіх осіб . Всього за кілька хвилин і в пару кліків ви можете замовити будь-яку послугу.

На свій запит Ви отримаєте список кандидатів, з яких потрібно вибрати одного або більше виконавців. При виборі орієнтуйтеся на вартість послуги, в порівнянні з іншими майстрами, наявність позитивних відгуків, портфоліо і резюме. Також обов'язково уточніть кваліфікацію і досвід майстра, оскільки від цього безпосередньо залежить якість роботи.

Монтаж світильника настінного, бра - Часті питання

→ Яка середня ціна на послугу Монтаж світильника настінного, бра у м. Львів?

Середня ціна 180 грн/шт. на основі прайс-листів від 52 майстрів.

Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.

Діапазон цін на цю послугу:

  • Мінімальна ціна 120 грн/шт.
  • Максимальна ціна 300 грн/шт.
→ Де знайти майстра на послугу Монтаж світильника настінного, бра у м. Львів?
Ви можете створити тендер на цьому сайті з тематики Монтаж світильника настінного, бра у м. Львів і майстри надішлють Вам свої пропозиції.
→ Скільки майстрів пропонують Монтаж світильника настінного, бра у м. Львів?
Даний вид послуги пропонують 52 майстрів. Всі пропозиції зручно показані на 6 сторінках.
→ Актуальна ціна в 2022 г. на "Монтаж світильника настінного, бра у м. Львів"?
Перерахунок цін відбувається кожен день. Остання ціна в розділі Монтаж світильника настінного, бра у м. Львів від 26.06.2022 р
Служба підтримки