Фарбування вікна у м. Харків

×
Харків
Розраховано на 08.08.2022
Мінімальна ціна
200 грн / м²
Середньоринкова ціна
290 грн / м²
Максимальна ціна
400 грн / м²
Компанія ТОВ Будкрафт Констракшн PRO
Компанія Рейтинг: 73 з 80
Київ (Може приїхати в м. Харків)
280
грн / м²
Вказано на
05.08.2022
Бригада СК АМИОН PRO
300
грн / м²
Вказано на
29.07.2022
Бригада VVV ремонт Харьков PRO
300
грн / м²
Вказано на
24.06.2022
Бригада "FED-GARANTSTROY"
120
грн / м²
Вказано на
25.08.2021
Бригада Роман Голованов
400
грн / м²
Вказано на
08.06.2022
Майстер Дмитрий Ивченко
300
грн / м²
Вказано на
16.02.2022
Майстер Дмитрий Дроботун
500
грн / м²
Вказано на
08.02.2022
Майстер Игорь Ниманихин
350
грн / м²
Вказано на
30.12.2021
Майстер Евгений Сулима
300
грн / м²
Вказано на
23.02.2022
Майстер Виталий Кацай
250
грн / м²
Вказано на
05.08.2022
Схожі ціни
Інші міста

Заміна віконних конструкцій часто викликана непрезентабельним зовнішнім виглядом. Інформація актуальна на 2022 г. Але вдаватися до таких радикальних заходів не варто, адже в такій ситуації може допомогти просто фарбування вікон. На перший погляд, фарбування вікон здається максимально простим завданням, але це не так, оскільки досягти ідеально гладкою і рівною поверхні при самостійній фарбуванні дуже складно.

Плюс до всього, необхідно знати особливості кожної фарби, і яку щітку куди застосовувати. Тому, щоб отримати якісний результат, слід довірити фарбування вікон кваліфікованим майстрам. Знайти таких можна на сайті www.rabotniki.ua , до речі, у них безпосередньо можна дізнатися, скільки коштує пофарбувати вікно.

Характерні особливості фарбування вікон в Харкові

Для вікон з ПВХ або дерева етапи або процеси проходять однаково, різниця може бути тільки в тонкощах або матеріалах. Процес фарбування вікон включає в себе такі етапи:

Необхідно виконати дії з метою поліпшення зчеплення фарби з поверхнею. Спочатку необхідно очистити віконну раму (при необхідності старий шар фарби). Потім необхідно зашкурить віконну конструкцію, адже на гладку поверхню фарба не ляже.

Фарбування вікон з ПВХ проводить для зміни колірної гами в інтер'єрі. Вікна, виготовлені з дерева фарбують щоб поліпшити їх властивості. Для будь-якого типу вікон необхідно провести ґрунтовку, а скла і місця стиків необхідно заклеїти малярським скотчем.

Віконні конструкції з ПВХ необхідно покривати акриловою фарбою на водній основі. При цьому необхідно вибрати фарбу для пластикових поверхонь. Вікна з дерева також можна фарбувати акриловою фарбою. Починати фарбувати потрібно від швів і рухатися до великих ділянок віконної рами. Фахівці радять наносити кілька шарів фарби, але тільки перед тим, як попередній шар висох.

Професійні майстри часто вдаються до автоматичного фарбування, оскільки це дуже зручно і швидко, особливо в тому випадку, якщо склопакети зняті. Завдяки такому способу можна якісно і рівномірно розподілити фарбу по всій поверхні віконної конструкції.

Фарбування вікон: розцінки від професійних майстрів

Не задоволені станом і зовнішнім виглядом своїх вікон? Не поспішайте міняти їх на нові, майстри з сайту "всі працівники" пропонують послуги фарбування вікон, завдяки яким вони будуть виглядати чудово.

Сайт www.rabotniki.ua - це можливість всього в кілька кліків і за пару хвилин знайти кваліфікованого фахівця для виконання будь-якого типу ремонтно-будівельно-монтажних робіт. Просто виберіть із запропонованого вам списку вподобаного кандидата, переглянете його відгуки, і дізнайтеся ціну фарбування вікон, порівнявши його з цінами інших майстрів.

Фарбування вікна - Часті питання

→ Яка середня ціна на послугу Фарбування вікна у м. Харків?

Середня ціна 290 грн/м² на основі прайс-листів від 42 майстрів.

Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.

Діапазон цін на цю послугу:

  • Мінімальна ціна 200 грн/м²
  • Максимальна ціна 400 грн/м²
→ Де знайти майстра на послугу Фарбування вікна у м. Харків?
Ви можете створити тендер на цьому сайті з тематики Фарбування вікна у м. Харків і майстри надішлють Вам свої пропозиції.
→ Скільки майстрів пропонують Фарбування вікна у м. Харків?
Даний вид послуги пропонують 42 майстрів. Всі пропозиції зручно показані на 5 сторінках.
→ Актуальна ціна в 2022 г. на "Фарбування вікна у м. Харків"?
Перерахунок цін відбувається кожен день. Остання ціна в розділі Фарбування вікна у м. Харків від 08.08.2022 р
Служба підтримки