Підключення силових вимикачів, УЗО ціни у м. Запоріжжя

×
Запоріжжя
Розраховано на 18.08.2022
Мінімальна ціна
100 грн / шт.
Середньоринкова ціна
163 грн / шт.
Максимальна ціна
299 грн / шт.
Бригада Александр Головешкин
300
грн / шт.
Вказано на
09.01.2022
Майстер Денис Гнутенко
150
грн / шт.
Вказано на
14.08.2022
Бригада Кирилл и компа
40
грн / шт.
Вказано на
16.11.2021
Бригада Kation
Бригада Рейтинг: 45 з 80
Запоріжжя
130
грн / шт.
Вказано на
18.01.2022
Майстер Марис Муратов
150
грн / шт.
Вказано на
11.02.2022
Бригада Виталий и к
30
грн / шт.
Вказано на
03.12.2020
Майстер Роман Кот
147
грн / шт.
Вказано на
31.10.2021
Майстер Андрей Моисеенко
150
грн / шт.
Вказано на
22.01.2022
Бригада Инженерный центр Buderus
40
грн / шт.
Вказано на
30.07.2017
Майстер Вадим Бойко
70
грн / шт.
Вказано на
17.08.2019
Схожі ціни
Інші міста

Монтаж силових вимикачів в Запоріжжі. Інформація актуальна на 2022 г. Основні особливості та нюанси

Підключення силових вимикачів потрібно при монтажі електропостачання практично будь - яких видів будівель, адже електрифікація потрібно повсюдно-навіть в самих непримітних господарських будівлях проводиться освітлення, так що вимикачі повинні бути змонтовані максимально коректно навіть при мінімальних вимогах безпеки.

У переважній більшості випадків використовуються автоматичні вимикачі, звані в народі "автомати". Принцип роботи цих приладів дуже простий і полягає в наступному - при перевищенні значення номінального струму в мережі, ці прилади повністю відключають електричне живлення по всій квартирі або будинку. Це робиться для того, щоб навіть при виникненні короткого замикання, ризик загоряння був мінімальний. Автоматичний вимикач знеструмлює всю групу електроприладів в електричній мережі окремої квартири або поверху, щоб можна було хоча б з'ясувати причину виникнення неполадки і відключити несправний прилад.

Особливості вибору автоматичного вимикача

Для того, щоб коректно розрахувати номінальне значення струму при виборі автоматичного вимикача, потрібно взяти в Облік середній Перетин проводу мережі електропостачання в квартирі, а також від температурного режиму в приміщенні. Крім того, обов'язково звертайте увагу, проводився монтаж електромережі приховано або ж відкрито і дроти змонтовані прямо по поверхні стін - в такому випадку, Автоматичний вимикач вимагає додаткових розрахунків, так як температурний режим в приміщенні змінюється більш кардинально. Також, враховуйте не максимальне навантаження на електромережу, а приблизну навантаження при включенні всіх приладів, але без пікових навантажень - так ви зможете вибрати автомат з додатковим запасом міцності. Справа в тому, що через завищені номінальних значень пікового струму в автоматичних вимикачах, дроти будуть постійно грітися. У зворотному ж випадку, якщо пікове навантаження набагато вище, ніж номінальні значення струму, зазначені в технічних специфікаціях автомата, то автомат буде постійно вибивати.

Монтаж УЗО повинен проводитися відповідно до всіх правил безпеки роботи з електромережами, і настійно рекомендується навіть цей настільки банальний процес довірити професіоналам. Провідних фахівців у сфері побутового ремонту, будівництва та монтажу різного домашнього обладнання можна швидко і просто знайти на нашому сайті. Завдяки універсальному функціоналу нашого сайту і найширшій базі контактів профільних фахівців в цільових сферах, ви зможете вже протягом декількох хвилин після переходу на головну сторінку сайту зв'язатися з профільним фахівцем і отримати кваліфіковану об'єктивну консультацію з усіх питань, а потім і домовитися про виконання всіх необхідних робіт. Звертайтеся до нас вже сьогодні і ви привнесете в свій будинок затишок і комфорт на довгі роки завдяки роботі висококласних фахівців.

На сучасному ринку є безліч самих різних видів УЗО, які, в свою чергу, діляться на кілька основних типів:

Установка силових вимикачів, УЗО - Часті питання

→ Яка середня ціна на послугу Установка силових вимикачів, УЗО у м. Запоріжжя?

Середня ціна 163 грн/шт. на основі прайс-листів від 52 майстрів.

Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.

Діапазон цін на цю послугу:

  • Мінімальна ціна 100 грн/шт.
  • Максимальна ціна 299 грн/шт.
→ Де знайти майстра на послугу Установка силових вимикачів, УЗО у м. Запоріжжя?
Ви можете створити тендер на цьому сайті з тематики Установка силових вимикачів, УЗО у м. Запоріжжя і майстри надішлють Вам свої пропозиції.
→ Скільки майстрів пропонують Установка силових вимикачів, УЗО у м. Запоріжжя?
Даний вид послуги пропонують 52 майстрів. Всі пропозиції зручно показані на 6 сторінках.
→ Актуальна ціна в 2022 г. на "Установка силових вимикачів, УЗО у м. Запоріжжя"?
Перерахунок цін відбувається кожен день. Остання ціна в розділі Установка силових вимикачів, УЗО у м. Запоріжжя від 18.08.2022 р
Служба підтримки