Підключення електролічильника ціни у м. Запоріжжя

×
Запоріжжя
Розраховано на 24.06.2024
Мінімальна ціна
450 грн / шт.
Середньоринкова ціна
470 грн / шт.
Максимальна ціна
500 грн / шт.
Бригада Кирилл и компа
400
грн / шт.
Вказано на
01.12.2023
Майстер Денис Гнутенко
500
грн / шт.
Вказано на
13.03.2024
Бригада alsorzp
Бригада Рейтинг: 46 з 80
Запоріжжя
500
грн / шт.
Вказано на
23.04.2024
Майстер Геннадий Волик
200
грн / шт.
Вказано на
26.01.2019
Майстер Роман Кот
470
грн / шт.
Вказано на
29.04.2024
Майстер Сергей Слипченко
200
грн / шт.
Вказано на
01.04.2023
Компанія НАГЛЯД.ПРО
250
грн / шт.
Вказано на
30.03.2021
Бригада ФОП КАРПУСЕНКО
250
грн / шт.
Вказано на
22.10.2019
Бригада Garmash
Бригада Рейтинг: 31 з 80
Запоріжжя
460
грн / шт.
Вказано на
04.04.2024
Бригада Виталий и к
100
грн / шт.
Вказано на
03.12.2020
Схожі ціни
Інші міста

Установка електролічильника. Інформація актуальна на 2024 г. Ціна в Запоріжжі, основні особливості та нюанси роботи

Ціна підключення лічильника електрики повністю залежить від необхідності проведення додаткових робіт, наприклад монтажу розподільного щитка з нуля, в тому випадку, якщо будинок новий і стандартна розводка електромережі вимагає заміни зважаючи індивідуальних побажань власника квартири. Для якісного і безпечного підключення лічильника настійно рекомендується залучати профільного кваліфікованого фахівця, так як будь-які роботи з електромережею пов'язані з певною часткою небезпеки отримати удар струмом або пошкодити загальну електропроводку будинку. Крім іншого, для заміни або підключення електролічильника в квартирі потрібен дозвіл від комунальних служб, які раз в призначений період проводять перевірку стану енергомережі ввіреного будинку. При цьому, для різних видів електричних лічильників існує своя окрема періодика перевірок - для однофазних лічильників він становить 2 роки, для трифазних - 1 рік.

При установці лічильника електроенергії, ціна в Запоріжжі та інших містах України визначається також необхідністю проведення додаткових робіт, наприклад установці щитка, запобіжників та інших відповідних елементів енергозабезпечення кожної окремої квартири. У сучасних будинках вже не використовуються ті лічильники, які більшість обивателів звикли бачити в своїх тамбурах і коридорах, і зараз існують нові вимоги до безпечної експлуатації електрообладнання. Так, на даний момент, існує ряд вимог для електрощитків:

Ціна установки електролічильника в Запоріжжі і в інших містах нашої країни, зазвичай, відштовхується від поточних тарифів на електроенергію і необхідності проведення додаткових монтажних-демонтажних робіт. У будь - якому випадку, для підключення електролічильника в будинку настійно рекомендується залучати профільних фахівців-їх максимально швидко можна знайти за допомогою функціоналу нашого сайту. Завдяки найширшій базі контактів провідних фахівців у сфері побутового ремонту, будівництва та монтажу різного виду обладнання, вже протягом декількох хвилин після переходу на головну сторінку сайту ви зможете зв'язатися з необхідним фахівцем і отримати кваліфіковану об'єктивну консультацію з усіх питань, а потім домовитися про виконання всіх запропонованих робіт. Привнесіть в свій будинок затишок, комфорт і безпеку завдяки роботі провідних експертів в сфері домашнього господарства.

Підключення електролічильника - Часті питання

→ Яка середня ціна на послугу Підключення електролічильника у м. Запоріжжя?

Середня ціна 470 грн/шт. на основі прайс-листів від 53 майстрів.

Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.

Діапазон цін на цю послугу:

  • Мінімальна ціна 450 грн/шт.
  • Максимальна ціна 500 грн/шт.
→ Де знайти майстра на послугу Підключення електролічильника у м. Запоріжжя?
Ви можете створити тендер на цьому сайті з тематики Підключення електролічильника у м. Запоріжжя і майстри надішлють Вам свої пропозиції.
→ Скільки майстрів пропонують Підключення електролічильника у м. Запоріжжя?
Даний вид послуги пропонують 53 майстрів. Всі пропозиції зручно показані на 6 сторінках.
→ Актуальна ціна в 2024 г. на "Підключення електролічильника у м. Запоріжжя"?
Перерахунок цін відбувається кожен день. Остання ціна в розділі Підключення електролічильника у м. Запоріжжя від 24.06.2024 р
Служба підтримки