З розвитком сучасних технологій люди дуже звикли до комфорту. Інформація актуальна на 2025 г. Тому все частіше встановлюють підсвічування в грунт для зручності, а іноді і для краси. Їх використовують для підсвічування тротуарів, проїжджих частин, фасадів будинків, фонтанів, пам'ятників, декорування садових ділянок і клумб.
Залежно від того, де планується їх використовувати, встановлювані грунтові світильники поділяють на кілька видів. Параметри, за якими вибирають відповідний:
- потужність;
- Тип лампи;
- наявність сонячної батареї;
- монтаж-вбудований чи ні.
Основні форми таких приладів квадратна або кругла. Розміри коригуються в залежності від місця монтування і мети використання. Від цього залежить і вибір лампи. В основному використовують такі:
1. Натрієві-застосовують в тих місцях, де потрібно лише позначити пішохідну доріжку.
2. Металогалогенні-встановлюють для декоративного підсвічування фасадів будинків і окремих рослин, завдяки яскравому спрямованому світлу.
3. Люмінесцентні-вбудовуються для підсвічування рослин в саду.
4. Світлодіодні-підходять для застосування в будь-якому місці. Вони точно передають колірну гамму освітлюваного об'єкта.
Умови використання теж висувають свої вимоги. Так як установка світильників провадитися в грунт, а іноді і в асфальт, то вони повинні бути:
- міцний;
- водонепроникний;
- стійкими до коливань температури.
Тротуарна підсвічування повинна витримувати навантаження до 1 тонни, а Дорожня – до 4 тонн, так як по ній проїжджають машини. Тому всі прилади виготовляють з надміцних матеріалів. Найчастіше це нержавіюча сталь з протиударним склом. Оснащені вони антивандальними гвинтами, так як знаходяться в громадських місцях. Завдяки гвинтам зміна перегорілих ламп проводиться без особливих зусиль. Провід краще ховати в спеціальні Поліуританові труби, щоб уникнути їх пошкодження. Іноді на садових ділянках використовують і пластикові корпуси, але вони менш міцні.
Основна технологія монтажу таких приладів:
1. Копаємо яму відповідного розміру.
2. Наповнюємо гравієм для дренажу води.
3. Приєднуємо кабель живлення.
4. Встановлюємо його в закладний отвір і закріплюємо.
5. Підключаємо до електромережі.
Залежно від складності проведених робіт змінюються і розцінки на установку вуличних світильників. Особливо якщо вони вбудовані. Коли монтаж проводитися на тротуарах або проїжджих частинах, то вартість трохи збільшується. Адже вибивати ями доводиться в асфальті, а це набагато складніше. Ціна на установку садових світильник теж різна. При кріпленні поверхневих, з сонячними батареями, вона одна, при вбудованих-зовсім інша.
На нашому сайті ви знайдете фахівців, які професійно встановлять Вуличне підсвічування будь-якої складності і за найнижчими цінами!
Середня ціна 354 грн/шт. на основі прайс-листів від 27 майстрів.
Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.
Діапазон цін на цю послугу: