Установка врізного або канального вентилятора у м. Київ

×
Київ
Розраховано на 29.06.2022
Мінімальна ціна
150 грн / шт.
Середньоринкова ціна
243 грн / шт.
Максимальна ціна
350 грн / шт.
Компанія ТОВ BUDCRAFT Construction PRO
200
грн / шт.
Вказано на
27.06.2022
Компанія ТОВ BUDCRAFT Construction PRO
200
грн / шт.
Вказано на
27.06.2022
Компанія КРАМЕЛІТБУД PRO
300
грн / шт.
Вказано на
14.06.2022
Компанія ООО Арлан PRO
120
грн / шт.
Вказано на
01.03.2018
Компанія VidBydova PRO
219
грн / шт.
Вказано на
30.04.2022
Компанія Моргун и Ко
200
грн / шт.
Вказано на
23.02.2022
Компанія ГОЛКОРП
300
грн / шт.
Вказано на
23.02.2022
Компанія ARKUDA SAFE
250
грн / шт.
Вказано на
28.01.2022
Компанія Все для Дому
150
грн / шт.
Вказано на
16.06.2022
Компанія КЕЙЛИНК
200
грн / шт.
Вказано на
17.12.2021
Компанія ООО "СК"Киев-Индустриал"
150
грн / шт.
Вказано на
27.01.2022
Схожі ціни
Інші міста

При будівництві будинків задіють багато герметичних матеріалів з метою тепло - і звукоізоляції, встановлюють пластикові вікна. Інформація актуальна на 2022 г. Це робить будинки тепліше і затишніше, але і перекриває приплив свіжого повітря. А погане провітрювання погано впливає як на стан квартири або будинку, так і на самопочуття людини. Вихід з такої ситуації-установка вентиляційних систем.

Монтаж канальної вентиляції

У квартирах, офісах, котеджах встановлюють припливно-витяжні Вентиляційні системи. До таких систем відносимо врізні або канальні вентилятори.

ДОВІДКА: канальна вентиляція-набір з пристроїв, які підключаються до воздухоотводам. Забезпечує не тільки провітрювання, але і може регулювати мікроклімат. Вибираючи вентилятор, необхідно враховувати рівень вуглекислого газу, вологість і температуру повітря в приміщенні. Крім цього, необхідно простежити, щоб продуктивність пристрою була достатньою для кожної окремої кімнати.

Переваги врізних або канальних вентиляторів: компактність, безшумна робота, висока ефективність. Установка починається зі складання проекту. Монтувати можна в будь-якому місці воздухоотвода. Монтажні роботи складаються з декількох етапів:

УВАГА: Монтаж потрібно здійснити таким чином, щоб до пристрою завжди був вільний доступ. Такий доступ забезпечується люками, вбудованими в воздухоотвод.

Правильно встановлена вентиляція забезпечить в будинку комфорт і здоровий мікроклімат. Майстрів для монтажу можна знайти на нашому сайті. У нас зареєстровані кваліфіковані фахівці. У профілях майстрів зібрана вся необхідна інформація. З її допомогою можна вибрати того фахівця, який найбільш підходить під ваші запити.

Сотобто монтажних робіт з вентиляції

Комплексний монтаж вентиляції включає в себе складання деталировки, поставку матеріалів, установку воздухоотводов, їх ізоляцію, установку вентиляторів і повітророзподільників. При замовленні послуги можна домовитися з майстром як про цілий комплекс робіт, так окремого етапу. На вартість установки канального вентилятора впливають:

Детальні розцінки на установку канальних вентиляторів наведені в профілях фахівців, в розділі «прайси». На сторінці можна побачити середньоринкову ціну на монтаж, а також середні ціни від усіх майстрів. Щоб знайти фахівця потрібної цінової категорії, можна включити фільтр за цінами. Замовивши послугу у Профі, Ви отримуєте швидке і якісне виконання робіт, з дотриманням техніки безпеки.

Установка врізного або канального вентилятора - Часті питання

→ Яка середня ціна на послугу Установка врізного або канального вентилятора у м. Київ?

Середня ціна 243 грн/шт. на основі прайс-листів від 47 майстрів.

Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.

Діапазон цін на цю послугу:

  • Мінімальна ціна 150 грн/шт.
  • Максимальна ціна 350 грн/шт.
→ Де знайти майстра на послугу Установка врізного або канального вентилятора у м. Київ?
Ви можете створити тендер на цьому сайті з тематики Установка врізного або канального вентилятора у м. Київ і майстри надішлють Вам свої пропозиції.
→ Скільки майстрів пропонують Установка врізного або канального вентилятора у м. Київ?
Даний вид послуги пропонують 47 майстрів. Всі пропозиції зручно показані на 5 сторінках.
→ Актуальна ціна в 2022 г. на "Установка врізного або канального вентилятора у м. Київ"?
Перерахунок цін відбувається кожен день. Остання ціна в розділі Установка врізного або канального вентилятора у м. Київ від 29.06.2022 р
Служба підтримки