Відновлення ванн у м. Одеса

×
Одеса
Види робіт та діапазон цін

Будівельники виконують відновлення ванн

Одеса
Зареєстрований рік тому Був на сайті 9 місяців тому
Ремонт квартир домов офисов как под ключь так и частично. замена всей электропроводки замена всей сантехники Демонтажные и монтажные работы (в т.ч. перенос не несущих перегородок) Устройство пола (цем... Докладніше
Одеса
Зареєстрований рік тому Був на сайті 2 місяці тому
Мелкий бытовой ремонт по дому (прибить и повесить полку, зеркало); Отделка укладка плитки в ванной, на кухне и мелкий ремонт полов, стен и потолков; ремонт балконов; Разборка и сборка корпусной мебели... Докладніше
Одеса
Зареєстрований 6 років тому Був на сайті 11 днів тому
Ремонт квартир и офисов !
Одеса
Зареєстрований 3 роки тому Був на сайті рік тому
Я строитель с опытом работы более 8 лет,опыт работы имеется по всей строительной сфере.
Одеса
Зареєстрований рік тому Був на сайті 6 днів тому
Я професіонал, який любить і знає свою справу. Ремонт-це справжнє покликання і справа життя, в яку вкладаю час, сили і знання. Моя робота - діяльність, в якій проявляється весь професіоналізм. Я пості... Докладніше
Одеса
Зареєстрований рік тому Був на сайті рік тому
История компании Апекс-Ко насчитывает 20 лет. Все эти годы главной нашей целью были и остаются довольные клиенты. Мы ориентируемся на предоставление сервиса на высочайшем уровне ,от заявки до гарантий... Докладніше
Одеса
Зареєстрований рік тому Був на сайті 5 місяців тому
Люблю свою работу
Одеса
Зареєстрований 5 років тому Був на сайті рік тому
Ремонтно строительные работы под ключ
Одеса
Зареєстрований 2 роки тому Був на сайті 4 місяці тому
Установка жалюзи ,карнизов, плинтусов -Монтаж полок, зеркал, картин -Монтаж кронштейна для телевизора -Электрика: -Сборка и установка различных светильников, светодиодных лент, замена блоков питания -... Докладніше
Одеса
Зареєстрований рік тому Був на сайті 8 днів тому
Работаем в двоем с женой, без вредных привычек, один из важнейших аспектов - качество, и сэкономить время клиента и наше конечно же тоже.... Докладніше
Одеса
Зареєстрований рік тому Був на сайті рік тому
????
Одеса
Зареєстрований рік тому Був на сайті 4 місяці тому
Уравновешенный, стрессоустойчивый,умею слушать, коммуникабельный, пунктуальный, ответственный

Як і будь-який інший предмет сантехніки, ванна з часом піддається зносу. Інформація актуальна на 2022 г. Перше, що спадає на думку в таких випадках – купити нову. Але установка нової сантехніки зажадає демонтажних-монтажних та інших ремонтних робіт. Менш клопіткий варіант-оновлення (Реставрація).

Відновлення ванн: вибір виконавців (досвід, кваліфікація, відгуки, портфоліо)

Якість виконаних робіт залежить від майстерності, досвіду, знань виконавців. Вибір хорошого майстра-половина успіху в будь-якій справі. Досвідчених, перевірених фахівців для оновлення ванн знайдете на сайті rabotniki.ua.

Щоб знайти свого майстра, скористайтеся пошуковим рядком і зручними фільтрами, або створіть тендер, заповнивши відповідну форму. У профілях виконавців розміщена інформація, яка регулярно оновлюється. У закладці» резюме " вказані дані про освіту, досвід роботи, професійні навички. У розділі "Портфоліо" можна переглянути фотографії виконаних майстром робіт. У» відгуках " клієнти залишають свої враження від отриманих послуг реставрації ванн-вказують, що сподобалося, що не сподобалося, роблять загальні висновки. Крім відгуків, замовники виставляють оцінки за чотирма критеріями: якість роботи, виконання термінів, комфортність співпраці, відповідність цін кошторису. На основі інформації про майстра, йому присвоюється рейтинг на сайті, який щодня перераховується.

У наших фахівців можна замовити оновлення всіх видів ванн будь-яким методом. Існує три основних способи реставрації:

Емалювання-нанесення фарби на поверхню (валиком, фарбопультом або пензлем). Недорогий спосіб реставрації, при цьому ванну не потрібно демонтувати.

Важливо: ефективність цього способу залежить від матеріалу – фарбу потрібно брати тільки спеціальну, нанести не менше 2 шарів (краще 4), дочекатися повного висихання.

Налив - це заливка наливний емаллю або рідким акрилом. Інша назва цього способу - »наливна ванна". Підходить для реставрації всіх видів ванн. Термін служби-близько 20 років.

Акриловий вкладиш або»ванна у ванну". У стару ванну ставлять вкладиш з акрилу, точно повторює форми оригіналу. Вкладиш приклеюють спеціальною піною. Це найбільш швидкий спосіб реставрації, займає всього 2-3 години. Служить близько 3 років.

Увага: наші майстри можуть не тільки провести повну реставрацію ванни, але і усунути окремі дрібні дефекти – закрити з'явилися тріщини, відколи.

Фахівці, зареєстровані на сайті, володіють широкою базою знань, потрібною кваліфікацією, широким досвідом, що дозволяємо їм правильно визначати кращий спосіб відновлення в кожному конкретному випадку.

Реставрація ванн: ціна

Всі ціни, зазначені на сайті, актуальні. Порівняти вартість послуг різних майстрів можна, переглянувши розділ "Прайс-листи" в профілях. Кошторис замовлення визначить фахівець, попередньо оглянувши виріб. Як правило, на ціну відновлення ванни впливають такі фактори:

Наші партнери
Эпицентр
Новая Линия
Строим Дом
Служба підтримки