Відновлення ванн у м. Київ

×
Київ
Види робіт та діапазон цін

Будівельники виконують відновлення ванн

Київ
Зареєстрований 11 місяців тому Був на сайті 4 місяці тому
Профессиональное решение мелких и крупных бытовых задач! Мы предоставляем нашу помощь в: электромонтажных работах; сантехнических работах; строительно-ремонтных работах; установка мебели.... Докладніше
Київ
Зареєстрований 2 роки тому Був на сайті 4 місяці тому
Гарантирую выполнение работ
Київ
Зареєстрований рік тому Був на сайті рік тому
работаю
Київ
Зареєстрований 2 роки тому Був на сайті рік тому
Трудолюбив
Київ
Зареєстрований рік тому Був на сайті рік тому
46 років. З них 22 роки працював і працюю слюсарем-сантехніком, виконую сантехнічні роботи, демонтажні роботи.
Київ
Зареєстрований 13 днів тому Був на сайті 16 годин тому
Нравятся когда работа преносит удовольствие. А это хорошо сделанная работа.
Київ
Зареєстрований 5 місяців тому Був на сайті 5 місяців тому
РОБОТАЮ по Києву та областях Вся інформація по телефону ..
Київ
Зареєстрований 7 місяців тому Був на сайті місяць тому
Досвід роботи у будівництві понад 25 років. Без шкідливих звичок. Допомога у закупці матеріалу.
Київ
Зареєстрований рік тому Був на сайті рік тому
Строитель маляр с опытом работы
Київ
Зареєстрований рік тому Був на сайті рік тому
Порядність чесність Без шкідливих звичок
Київ
Зареєстрований рік тому Був на сайті 9 місяців тому
​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​
Фастів (Може приїхати в м. Київ)
Зареєстрований рік тому Був на сайті 7 місяців тому
Организация и сдача любых видов работ, любой сложности.

Як і будь-який інший предмет сантехніки, ванна з часом піддається зносу. Інформація актуальна на 2022 г. Перше, що спадає на думку в таких випадках – купити нову. Але установка нової сантехніки зажадає демонтажних-монтажних та інших ремонтних робіт. Менш клопіткий варіант-оновлення (Реставрація).

Відновлення ванн: вибір виконавців (досвід, кваліфікація, відгуки, портфоліо)

Якість виконаних робіт залежить від майстерності, досвіду, знань виконавців. Вибір хорошого майстра-половина успіху в будь-якій справі. Досвідчених, перевірених фахівців для оновлення ванн знайдете на сайті rabotniki.ua.

Щоб знайти свого майстра, скористайтеся пошуковим рядком і зручними фільтрами, або створіть тендер, заповнивши відповідну форму. У профілях виконавців розміщена інформація, яка регулярно оновлюється. У закладці» резюме " вказані дані про освіту, досвід роботи, професійні навички. У розділі "Портфоліо" можна переглянути фотографії виконаних майстром робіт. У» відгуках " клієнти залишають свої враження від отриманих послуг реставрації ванн-вказують, що сподобалося, що не сподобалося, роблять загальні висновки. Крім відгуків, замовники виставляють оцінки за чотирма критеріями: якість роботи, виконання термінів, комфортність співпраці, відповідність цін кошторису. На основі інформації про майстра, йому присвоюється рейтинг на сайті, який щодня перераховується.

У наших фахівців можна замовити оновлення всіх видів ванн будь-яким методом. Існує три основних способи реставрації:

Емалювання-нанесення фарби на поверхню (валиком, фарбопультом або пензлем). Недорогий спосіб реставрації, при цьому ванну не потрібно демонтувати.

Важливо: ефективність цього способу залежить від матеріалу – фарбу потрібно брати тільки спеціальну, нанести не менше 2 шарів (краще 4), дочекатися повного висихання.

Налив - це заливка наливний емаллю або рідким акрилом. Інша назва цього способу - »наливна ванна". Підходить для реставрації всіх видів ванн. Термін служби-близько 20 років.

Акриловий вкладиш або»ванна у ванну". У стару ванну ставлять вкладиш з акрилу, точно повторює форми оригіналу. Вкладиш приклеюють спеціальною піною. Це найбільш швидкий спосіб реставрації, займає всього 2-3 години. Служить близько 3 років.

Увага: наші майстри можуть не тільки провести повну реставрацію ванни, але і усунути окремі дрібні дефекти – закрити з'явилися тріщини, відколи.

Фахівці, зареєстровані на сайті, володіють широкою базою знань, потрібною кваліфікацією, широким досвідом, що дозволяємо їм правильно визначати кращий спосіб відновлення в кожному конкретному випадку.

Реставрація ванн: ціна

Всі ціни, зазначені на сайті, актуальні. Порівняти вартість послуг різних майстрів можна, переглянувши розділ "Прайс-листи" в профілях. Кошторис замовлення визначить фахівець, попередньо оглянувши виріб. Як правило, на ціну відновлення ванни впливають такі фактори:

Наші партнери
Эпицентр
Новая Линия
Строим Дом
Служба підтримки