Різання плитки, виконуєм за допомогою плиткоріза або болгарки,сколи які з явились після різання плитки шліфуєм черепашкою , зерно 100 та 200 фінішне
Перше! Техніка безпеки: рукавички, окуляри, респіратор навушники.
Друге. Рез плитки повинен проводитися професійним інструментом, відповідний поставленому завданню. Такими інструментами є:
- Плиткоріз ручний (механічний)
- Плиткоріз електричний (сухоріз або мокроріз)
- Углошлифовальная машинка.
- Для різу великоформатної плити-використовують направляючу шину.
Всі вони незамінні в тій чи іншій ситуації і вимагають особливого досвіду володіння від майстра.
Вітаю замовники . Тут виставлено два фото . Де можна чітко побачити що таке шліфування кромки або чистовий різ . І для наглядності чорновий різ без виготовлення кромки . Чистові рези дуже важливий етап в роботі бо від нього залежить яким буде результат на фініші . Грубо кажучі примикання стіна до стіни або підлога стіни зі сколами чи без . А нехтувати цим чи ні вирішувати вам .
Кахельна плитка вже довгий час залишається традиційним матеріалом, який незмінно використовують при обробці приміщень з підвищеною вологістю – санвузлів, кухонь, ванних кімнат. Інформація актуальна на 2025 г. При цьому різання плитки і шліфування крайок стоять не на останньому місці, так як рідко коли вдається підібрати кахель таким чином, щоб він встав «тютелька в тютельку». Виконувати подібну роботу, як і весь інший ремонт, завжди краще досвідченій людині, що має навик роботи з облицювальним матеріалом і знайомому не з чуток з тим, які підводні камені зустрічаються в цьому процесі.
Для господарів, які, вирішивши заощадити, пробують все-таки підрізати плитку власними силами, підсумок нерідко буває плачевним. І справа тут не тільки в зіпсованому матеріалі, який, безумовно, коштує грошей, і іноді чималих, а в витрачених силах, часу і нервах. Непрофесійні інструменти для різання використовують найрізноманітніші: наприклад, ручний плиткоріз, склоріз або ножівку по кераміці, а то і стару-добру болгарку. Але до такого підмогою майстри рекомендують вдаватися тільки в тому випадку, якщо, по-перше, фронт робіт зовсім невеликий, а по-друге, ви спокійно ставитеся до різного роду дефектів, які неминуче виникнуть в естетичному плані.
Найкраще буде, якщо різкою плитки і шліфуванням крайок у Вашому будинку займеться професіонал, який буде її згодом і укладати на підлогу або стіни. Майстер-плиточник з пристойним стажем роботи впорається з цим етапом, строго дотримуючись всі тонкощі технології, і в підсумку навіть практично непомітні місця в приміщенні будуть виглядати ідеально. У фахівців завжди є власний інструмент, який вони вибирають на свій розсуд. Це дозволяє їм уникнути великої кількості відходів і виконати свою роботу на вищому рівні, не доставляючи клієнтам неприємностей у вигляді купи розколотих плиток.
Щоб остаточно визначитися з вибором майстра, який займеться укладанням плитки саме для Вас, ми рекомендуємо звернутися до нашого сайту http://www.rabotniki.ua, де представлені всі бригади фахівців, які надають таку послугу. У кожній з позицій ви знайдете номери телефонів, за якими можна зв'язатися з майстрами, і вказівка вартості виконання робіт за погонний метр. Таким чином, приділивши трохи часу пошуку, Ви зможете підібрати досвідченого і відповідального плиточника, який чудово виконає всю роботу від «А» до «Я», в тому числі і різання плитки, і шліфування крайок.
Середня ціна 210 грн/м.пог. на основі прайс-листів від 1214 майстрів.
Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.
Діапазон цін на цю послугу: