Укладання плитки на підлогу у м. Запоріжжя

×
Запоріжжя
Розраховано на 13.07.2024
Мінімальна ціна
450 грн / м²
Середньоринкова ціна
550 грн / м²
Максимальна ціна
600 грн / м²
Майстер Андрей Шарко PRO
550
грн / м²
Вказано на
13.07.2024
Бригада Александр Головешкин
450
грн / м²
Вказано на
18.01.2024
Бригада Кирилл и компа
600
грн / м²
Вказано на
06.06.2024
Бригада Ремонтно-Оздоблювальна Компанія "Яанбуд"
600
грн / м²
Вказано на
28.05.2024
Майстер Дмитрий Колодий
400
грн / м²
Вказано на
23.01.2024
Майстер Денис Гнутенко
500
грн / м²
Вказано на
13.03.2024
Бригада Строим все - под ключ!
160
грн / м²
Вказано на
27.05.2018
Бригада alsorzp
Бригада Рейтинг: 44 з 80
Запоріжжя
450
грн / м²
Вказано на
23.04.2024
Компанія Паркани та Благоустрій
350
грн / м²
Вказано на
23.08.2023
Компанія Мастер Сервис Строй
250
грн / м²
Вказано на
27.05.2020

Плиткові покриття для підлоги, як правило, облаштовуються в зонах з підвищеною вологістю, робочих ділянках кухні, закритих і відкритих терасах, балконах. Інформація актуальна на 2024 г. Функціональні Комбіновані покриття вхідна зона кімнати з плитки, основна з дерева, паркету.

Плиткові роботи: основні нюанси

На цій сторінці розміщений перелік майстрів для укладання кахлю на підлогу в Запоріжжі. У профілях фахівців можна отримати інформацію про їх освіту, досвід роботи, професійні навички та вміння, ліцензії, докладні прайси, переглянути портфоліо зданих замовлень, прочитати відгуки від колишніх клієнтів з оцінками. Запорізькі майстри можуть виконати укладання плитки на підлогу на кухні, у ванній, інших приміщеннях. Переваги плиткового підлогового покриття:

Серед основних видів плитки для підлоги керамічна, полівінілхлоридна, вінілова, кварцвінілова, металева, кам'яна. На сайті можна знайти запорізьких майстрів, які працюють з будь-яким видом кахлю. Послідовність робіт при укладанні на підлогу:

Витрата кахлю залежить від візерунка. Якщо плитка однотонна, підрахувати потрібну кількість просто до площі підлоги додається 10% на відходи від підрізування. При викладенні візерунка, матеріалу знадобиться більше.

Основа повинна бути чисте і рівне. Всі шорсткості згладжують скребком, пилососять, миють підлогу. Потім грунтують. Коли грунтовка висохне, перевіряють рівність, при виявленні відхилень вирівнюють ще раз.

Увага: в ідеалі класти плитку потрібно на бетонну стяжку, але при необхідності кладку виконують і на старі оздоблювальні покриття. Головна вимога-ідеально рівна поверхня.

Саму кладку починають з нанесення орієнтиру. Таким орієнтиром може послужити вісь від входу до протилежної стіни. Як правило, класти починають від центру вхідних дверей вліво і вправо від осі. Коли прокладений один ряд, приступають до наступних. Кахель кладеться на клей, який наносять кельмою, а вирівнюють шпателем.

Довідка: для найкращого зчеплення клейову суміш краще нанести як на підлогу, так і на плитку.

В процесі кладки рівність ліній постійно контролюють рівнем і рейкою, між лініями вставляють хрестики. Підрізають підлогову плитку болгаркою.

Коли все ряди викладені, а клей висох, потрібно зробити затірку швів. Перед цим прибирають хрестики. Шви злегка змочують, наносять шпателем затирочну суміш, її надлишки прибирають губкою. Після затирання підлогу можна мити.

Вартість укладання плитки на підлогу Запоріжжя

Скільки коштує в середньому покласти квадратний метр плитки у ванній або інших приміщеннях в Запоріжжі, зазначено на сторінці. Якщо ціна від майстра давно не оновлювалася або нижче середньоринкової, вона підсвічена сірим кольором. Скільки коштує покласти плитку на підлогу в кожному конкретному випадку, скаже майстер. Кошторис замовлення буде залежати від таких факторів:

Укладання плитки на підлогу - Часті питання

→ Яка середня ціна на послугу Укладання плитки на підлогу у м. Запоріжжя?

Середня ціна 550 грн/м² на основі прайс-листів від 214 майстрів.

Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.

Діапазон цін на цю послугу:

  • Мінімальна ціна 450 грн/м²
  • Максимальна ціна 600 грн/м²
→ Де знайти майстра на послугу Укладання плитки на підлогу у м. Запоріжжя?
Ви можете створити тендер на цьому сайті з тематики Укладання плитки на підлогу у м. Запоріжжя і майстри надішлють Вам свої пропозиції.
→ Скільки майстрів пропонують Укладання плитки на підлогу у м. Запоріжжя?
Даний вид послуги пропонують 214 майстрів. Всі пропозиції зручно показані на 22 сторінках.
→ Актуальна ціна в 2024 г. на "Укладання плитки на підлогу у м. Запоріжжя"?
Перерахунок цін відбувається кожен день. Остання ціна в розділі Укладання плитки на підлогу у м. Запоріжжя від 13.07.2024 р
Служба підтримки