Низькі температури змушують кожного з нас грунтовно утеплювати своє житло. Інформація актуальна на 2025 г. В іншому випадку мікроклімат в приміщеннях буде залишати бажати кращого через високі втрати теплової енергії. Асортимент матеріалів для утеплення величезний. Але, звернути увагу рекомендується на такий тандем, як мінвата плюс гіпсокартон. Завдяки їм тепловтрати в житлових приміщеннях знижуються на третину.
Які матеріали будуть потрібні для утеплення.
Будь-яка будівельна діяльність вимагає грамотного підходу. Якщо вирішено утеплити приміщення, використовуючи гіпсокартон і мінвату, то насамперед слід придбати матеріали, необхідні для даної роботи. Вони наступні:
- безпосередньо утеплювач;
- кріплення. Якщо Стіни цегляні, або з панелей, то необхідний дюбель-цвях. Якщо ж дерев'яні, то саморізи по дереву;
- металевий профіль. Замінити їх можна дерев'яними рейками;
- гіпсокартон. Якщо ж утеплення буде здійснюватися кухні або санвузла, то потрібно вологостійка різновид матеріалу.
Монтаж каркаса
Листи гіпсокартону буде кріпитися на металевий каркас. Спорудити його в цілому не складе особливих труднощів. Що стосується інструменту, то знадобиться дриль, рівень, Ножиці по металу, Пасатижі та інші. Насамперед кріплять напрямні. Вони повинні знаходитися на відстані від стіни приблизно в 30-40 мм.далі кріплять металеві рейки. За допомогою підвісів їх вирівнюють, використовуючи рівень. Рейки повинні бути розташовані на відстані близько 500 мм.один від одного.
Укладання мінвати
Слід розпакувати упаковки з мінеральною ватою. Акуратно вставити листи між рейками. Вони повинні перебувати під невеликим тиском один до одного. Вся справа в тому, що з плином часу мінвата дасть усадку, і можуть з'явитися порожнини. Через них теплова енергія буде йти з приміщення.
Установка листів гіпсокартону
Останній етап-це установка листів. Кріпляться вони на саморізи по металу. Якщо цілий лист не вдається поставити, то відрізати зайву частину за допомогою канцелярського ножа. Після того, як стіна виявилася повністю зашита гіпсокартоном, можна вважати, що робоча діяльність виконана на 100%.
Середня ціна 105 грн/м² на основі прайс-листів від 246 майстрів.
Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.
Діапазон цін на цю послугу: