Підключення електролічильника у м. Харків

×
Харків
Розраховано на 22.05.2024
Мінімальна ціна
400 грн / шт.
Середньоринкова ціна
425 грн / шт.
Максимальна ціна
500 грн / шт.
Компанія ТОВ Будкрафт Констракшн PRO
Компанія Рейтинг: 63 з 80
Київ (Може приїхати в м. Харків)
600
грн / шт.
Вказано на
22.05.2024
Бригада Другов Алексей PRO
400
грн / шт.
Вказано на
17.02.2024
Майстер Андрей Сафронов PRO
350
грн / шт.
Вказано на
11.02.2024
Майстер Дмитрий Ивченко
450
грн / шт.
Вказано на
15.03.2024
Бригада СК АМИОН
500
грн / шт.
Вказано на
05.03.2024
Майстер Олег Галушко
400
грн / шт.
Вказано на
29.04.2024
Бригада Роман Голованов
250
грн / шт.
Вказано на
08.06.2022
Бригада FineHouse
260
грн / шт.
Вказано на
27.05.2020
Майстер Ярослав Мироненко
400
грн / шт.
Вказано на
26.11.2023
Майстер Али Маммедли
250
грн / шт.
Вказано на
22.02.2019
Бригада СтройЭлектро
200
грн / шт.
Вказано на
16.07.2019
Схожі ціни
Інші міста

Кожна квартира повинна володіти приладом обліку електричної енергії. Інформація актуальна на 2024 г. Його показання використовуються для оплати рахунків і ведення статистики спожитої електрики. Однак установка лічильника технічно складне завдання, що вимагає професіоналізму майстра. Самостійно виконувати таку роботу не рекомендується через небезпеку ураження струмом і відсутності необхідних інструментів. Набагато простіше викликати електрика, який зможе виконати якісний монтаж. Всі подібні пропозиції містяться на спеціальній дошці оголошень майстрів.

Етапи роботи

Перший крок покупка пристрою. Сучасні моделі електричних лічильників здатні відрізнятися своїми характеристиками, номінальним струмом роботи, способом відображення показань. Недорогі прилади оснащені класичним механічним барабаном, що відображає показання за допомогою прокручування цифр. Більш удосконалення варіанти мають електронним дисплеєм. При здійсненні вибору бажано спиратися на думку професіоналів і власний фінансовий бюджет. Найголовнішими аспектами тут є:

Наступним дією є виклик фахівців. Вони виконають підготовку для проведення установки. Для цього необхідно штроблення стін і висновок електричної проводки. Також замовник може попросити встановити електричний щиток невеликий пластмасовий ящик, що приховує комунікації і підвищує безпеку використання обладнання. Він прикріплюється до поверхні стіни за допомогою дюбелів. На цьому підготовка вважається закінченою, майстри можуть приступати до підключення приладу обліку.

Саме підключення електролічильника в Харкові проводиться досить швидко. Фахівці з'єднують необхідні клеми і ретельно перевіряють функціонал пристрою. Тестується можливість витоків струму, нагріву проводів, працездатності заземлення. Після виконаної роботи лічильник стає майже готовим до експлуатації. Залишається прибрати будівельне сміття і виконати косметичний ремонт, так як майстрами часто проводиться штроблення каналів і інші дії, що руйнують поверхню стіни.

Також необхідно звернутися в міську комунальну службу перед використанням встановленого приладу обліку. Співробітники повинні переконатися у відсутності різних порушень і провести опломбування. Інакше користувач буде оштрафований за неправомірне споживання електрики. Після отримання необхідних документів можна приступати до експлуатації електролічильника його показання будуть вважатися коректними для оплати рахунків. Залишається лише регулярно виконувати перевірку пристрою за графіком, запропонованим міськими службами.

Установка лічильника майстрами це максимально якісна робота, що дивує рівнем реалізації. Фахівці враховують всі технічні вимоги та актуальні ГОСТ стандарти при виконанні завдання. Сюди входять використовувані матеріали, розташування приладу, підключення до мережі. Потенційний замовник може бути впевнений встановлений електролічильник прослужить тривалий час без поломок. Це підтверджують позитивні відгуки клієнтів, які звернулися на портал майстрів і замовили Послуги електриків.

Підключення електролічильника - Часті питання

→ Яка середня ціна на послугу Підключення електролічильника у м. Харків?

Середня ціна 425 грн/шт. на основі прайс-листів від 106 майстрів.

Рекомендуємо уточнити атуальную ціну на сьогодні.

Діапазон цін на цю послугу:

  • Мінімальна ціна 400 грн/шт.
  • Максимальна ціна 500 грн/шт.
→ Де знайти майстра на послугу Підключення електролічильника у м. Харків?
Ви можете створити тендер на цьому сайті з тематики Підключення електролічильника у м. Харків і майстри надішлють Вам свої пропозиції.
→ Скільки майстрів пропонують Підключення електролічильника у м. Харків?
Даний вид послуги пропонують 106 майстрів. Всі пропозиції зручно показані на 11 сторінках.
→ Актуальна ціна в 2024 г. на "Підключення електролічильника у м. Харків"?
Перерахунок цін відбувається кожен день. Остання ціна в розділі Підключення електролічильника у м. Харків від 22.05.2024 р
Служба підтримки